Presunúť na hlavný obsah

Britney Spears, rok 2007: K oholeniu vlastnej hlavy ju viedla myšlienka, o ktorej sa dosiaľ nevedelo

Zahraničné celebrity

Britney Spears je žena so škandalóznou minulosťou. Z kariérneho vrcholu padla na dno, ktoré okúsila v roku 2007. Vtedy si oholila i hlavu. Čo ju k tomu viedlo? Na túto otázku odpovedala samotná Britney.

Kráľovná milénia. Aj tak by sa dala nazvať Britney Spears, ktorá bola od začiatku éry dvetisícok na vrchole slávy. Cez spev sa vypracovala na ikonu doby a nebol snáď nik, kto by ju nepoznal. Masívna mediálna pozornosť a život v dostatku všetkého si ale vypýtali svoju daň. 

Krásnu speváčku začali sprevádzať kontroverzie a škandály. Pravidelne tak zapĺňala titulky bulvárnych magazínov. Zlom zlomov nastal v roku 2007, kedy sa Britney psychicky zrútila. Dôsledkov bolo viac - rozvod s vtedajším partnerom a otcom jej dvoch detí (Kevinom Federlinenom), neustály tlak zo strany rodiny, alkohol, drogy… a k tomu všetkému neustála prítomnosť paparazzov

V roku 2007 si Spears v jednom z kaderníctiev (zjavne pod vplyvom) vyholila celú hlavu. Práve k tejto etape sa Britney vrátila vo svojej novej knihe, ktorá nesie názov The Woman in Me, čo možno preložiť ako Žena vo mne. 

Mohlo by vás zaujímať: Nielen Britney, ale aj Paris. Na známej celebrite sa sláva podpísala nepekným spôsobom

"V období, keď som bola tínedžerka, mi všelijakí ľudia hovorili, ako by som mala vyzerať. Oholiť si hlavu a správať sa tak, ako som sa správala, bol môj spôsob boja," priznala Spears vo svojej autobiografii. 

Speváčka po viacerých útokoch na paparazzov skončila na psychiatrii. Hospitalizovali ju na nej opakovane. V roku 2008 jej súd odobral svojprávnosť a prakticky celý speváčkin život mal v rukách jej otec. Trvalo trinásť rokov, kým ju Britney získala naspäť. Opatrovníctvo sa skončilo v roku 2021. 

Neprehliadnite: Odvrátená stránka slávy: Nielen Olsenky svoju popularitu nezvládli