Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Emma Drobná prezradila, aké potraviny tvoria jej jedálniček: Radšej ako diéty uprednostňuje pohyb

Slovenské celebrity

Speváčka Emma Drobná si potrpí na kvalitné potraviny a radšej ako diéty uprednostňuje pohyb. Prezradila, s čím zhreší i to, prečo radšej varí než pečie.

Jedna z našich najúspešnejších speváčok Emma Drobná vedie zdravý životný štýl v rovnováhe, čo sa odráža na jej postave a vyžarovaní. Pohyb tvorí prirodzenú súčasť jej života a práve preto nepodlieha krátkodobému efektu rôznych diét. To, na čo si potrpí je kvalita surovín od lokálnych dodávateľov. 

Čítajte tiež: Zdá sa, že tieto Slovenky objavili elixír mladosti: Z roka na rok vyzerajú lepšie

 

 

Potraviny, ktoré tvoria jej jedálniček

Pri príležitosti veľkolepej oslavy a ochutnávky noviniek v Yeme, kde predstavili nové Manifesto Yeme, Emma prezradila, ako to má s odriekaním jedla: „Je to pre mňa veľmi náročné a tieto potraviny mi to robia ešte náročnejším, ale zase na druhej strane aj aj cítim oveľa lepšie, lebo viem, že ide o kvalitné potraviny – hlavne mäso a keď viem, že pečivo je čerstvé a nie sú to polotovary,“ prezradila v rozhovore. 

Recepty, ktoré točí na svojom Instagrame, oslovili už mnoho fanúšikov

Emma má rada varenie, svojimi krátkymi videami s receptami inšpiruje fanúšikov na svojej sociálnej sieti Instagram, kde z času na čas publikuje jednoduché, moderné a chutné jedlá. Na ich prípravu používa remeselné a kvalitné potraviny. Spôsob, akým dokáže recept podať a s akou gráciou varí nie je náhodný. Emma nám prezradila, že predtým, než sa začala profesionálne venovať spevu, pracovala v Anglicku v kuchyni, kde sa toho veľa naučila. Hoci je skvelá kuchárka, s pečením nie je až tak stotožnená. 

Neprehliadnite: VIDEO: Štýlový brunch známych Sloveniek: Rozžiarená Jasmína Alagič Vrbovská, krásna Natália Végh a ďalší

Henrieta Mičkovicová a Emma Drobná

 

Veronika Vágnerová