Presunúť na hlavný obsah

Krémy pre ženy po 30-tke, 40-tke či 50-tke: To, čo našej pleti v mladosti dáme, sa nám neskôr vráti

Krása

Pleť po 25-ke stráca kolagén a preto by aj ženy, ktoré si o sebe myslia, že sú stále mladé, mali pravidelne používať hydratačné a liftingové krémy. Ako sa hovorí, to, čo našej pleti dáme, nám neskôr vráti.

Spevňujúci denný krém proti vráskam 

Spevňujúci denný krém proti vráskam NIVEA Q10 Power obsahuje koenzým Q10, identický s pleťou, vďaka ktorému pleť intenzívne hydratuje a stimuluje k produkcii kolagénu. Zvyšuje tiež obsah kreatívnu v pleti a s vráskami bojuje zvnútra. Chráni kožné bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Pleť je viditeľne pevnejšia už za 7 dní od pravidelného používania. 

Reklamná zmienka NIVEA.

Spevňujúci liftingový krém na suchú pleť

V dôsledku suchej pleti dochádza k predčasnému starnutiu. Liftingový spevňujúci krém pre suchú pleť Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Cream Enriched ihneď rieši nežiadúce prejavy starnutia, pleť pozdvihne a výrazne spevní. Zvýrazňuje jej kontúry a jej tvar lepšie vykreslí. Má bohatú hodvábnu textúru a vďaka tomu pôsobí pleť vyplnene a pružne, mladistvejšie.

Výživný krém pre suchú až normálnu pleť 

Výživný krém pre suchú až normálnu pleť od Omorovicza Instant Plumping Cream obsahuje mikrosféry kysliny hylurónovej a vlákniny glukomanán z koreňa rastliny konjak. Vďaka týmto dvom zložkám dochádza nielen k okamžitej hydratácii, ale aj dlhodobej. Lipidovú bariéru majú na svedomí omega 6 ceramidy, ktoré chránia pleť pred nepriaznivými vplyvmi. Odporúča sa používať večer pred spaním, aby vaša pleť do rána bola hydratovaná, jemná na dotyk a mladistvá.