Presunúť na hlavný obsah

Jarné vône, ktoré si podmania ženské zmysly: Dovolia vám snívať a privedú vás do sexy rajskej záhrady

Krása

Novinky vo svete dámskych parfumovaných vôní sa rozprestierajú niekde medzi snami, realitou a vzrušujúcou rajskou záhradou.

Dajte priestor predstavivosti

Zmažte hranice medzi snami a realitou. Nová podmanivá vôňa Nina Ricci Illusion predstavuje chyprovú ovocno-kvetinovú parfumovanú vodu ako pulzujúci kaleidoskop farieb. Vyžaruje záhadný a snový svet, otvára dvere nekonvenčnosti tém pre tých, ktorí sa odvážia ju zažiť. Vrchné tóny tvorí yuzu a ružové korenie, ktoré sa rozplývajú v iskrivom ovocnom srdci z malín a pomarančového kvetu Absolute. Kombinujú sa s krémovými základnými tónmi pačuli a vanilky Madagascar Infusion.

Inšpirujte sa: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Kytica divokých kvetov

Nádherná novinka Daisy Wild od Marc Jacobs predstavuje vôňu, ktorá rozkvitla ako nikdy predtým. Je inšpirovaná kyticou divokých kvetov, spája harmóniu ružových a zelených ikonických kvetov. Vnútri flakónu žiaria stonky kvetov, hravo vyjadrujúcich kúzlo prírody. Vôňa v sebe spája tóny banánového kvetu, jazmínu a drevitého vetiveru, vytvárajúceho celkom novú, návykovú vôňu evokujúcu esenciu prírody.

Nezbedná nymfa v rajskej záhrade

Nezbedná nymfa sa objíma so zmyselným Le Beau. Dámsky parfum sa stretáva s pánskym v snovom raji – kde viac odhaľujú, než skrývajú. Gaultier víta vo svojej rajskej záhrade dve nové enfants terribles. Vôňa La Belle Paradise rozvoniava vanilkou a je poškvrnená kosatcom a modrým leknom.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete