Presunúť na hlavný obsah

Lesky na pery alebo rúže na zvýraznenie tvaru pier: Aktuálne trendy, ktoré hýbu make-up svetom

Krása

Šťavnaté pery s odrazom lesku alebo matné pery so zvýraznenou kontúrou tvaru. Rúže a lesky na pery, ktoré aktuálne hýbu make-up svetom.

Dotyk lesku a prejav individuality

Neodolateľný dotyk odrazu svetla, individuality a sebavedomia. YSL LoveShine Candy Glaze s extra lesklým efektom, ktorý zaistí 24 hodinovú hydratáciu pier. Je obohatený o granátové jablko s antioxidantmi z komunitných záhrad YSL Beauty Ourika. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej poskytuje perám hydratáciu a výživu. Globálny kozmetický riaditeľ YSL Tom Pecheux, ktorý vytvoril make-up kampaň hovorí o novej ére make-upu: „YSL LoveShine dodá perám jemnosť, hydratáciu, plnosť a zvodnosť. Vďaka produktom z tejto rady si vytvoríte svieži a žiarivý vzhľad s hravým nádychom sofistikovanosti.“

Inšpirujte sa: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete

Rúž, ktorý dodáva perám výraz intimity

Rúže L'Absolu Rouge Intimatte v odtieňoch Blushing Nudes od Lancôme sú stelesnením francúzskeho luxusu. Medzinárodná vizážistka Sheika Daley vyzýva ženy, aby odhalili svoje pravé ja. Dodávajú perám výraz intimity a dané odtiene lichotia každému tónu pleti. Najviac sú obohatené o zložky, ktoré poskytujú perám starostlivosť a príjemný pocit splynutia s nimi. 

Balzam na pery s hydratačným olejom

Rouge Coco Baume od CHANEL predstavuje komfortný balzam na pery bohatý na vlhkosť, ktorý vyhladzuje vzhľad pier vďaka obsahu hlboko hydratačného oleja vyrobeného z ovocia a olivových listov. Tie majú skvelé antioxidačné a regeneračné vlastnosti. Finiš sa mení z číreho a lesklého na nepriehľadný a jemne žiarivý ihneď po tom, ako sa benefity zloženia absorbujú. 

Rúž, ktorý potrhne tvar a vzhľad pier

Jemná krémová konzistencia rúžu High Vibe Lip Color od Laura Mercier sa rozplynie na perách a poskytuje až šesť hodinový efekt bez rozmaznávania a odtlačkov. Vďaka obsahu špeciálneho pigmentu Supercharged a perlete High-Definition Pearl zaisťuje dvakrát dlhšiu odolnosť s menším množstvom produktu. Vo výsledku podtrhuje tvar a vzhľad pier, zvýraznených farbou, ktoré pôsobia hladšie, žiarivejšie a viditeľne plnšie. 

Neprehliadnite: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú