Presunúť na hlavný obsah

Doprajte si jarný look podľa Hailey Bieber: Tento tip líčenia si zamilujete, predviedla kompletný návod

Krása

Hayiley Bieber má naozaj skvelý štýl. Presne vie, čo jej pristane a po čom siahnuť, aby vždy vyzerala chic. No a aj jej beauty vychytávky vždy stoja za to. Inšpirujte sa jej tipmi na jarné líčenie.

Jahodový make-up podľa Hailey Bieber

Ak sa hollywoodska kráska Hailey Bieber v niečom objaví, okamžite má tendencie stať sa to ikonickým. A neplatí to len pri fashion kúskoch. Rovnako aj v beauty sfére, ženy zbožňujú jej tipy. Pozrite sa na jarné líčenie, ktoré táto známa kráska miluje a na TikToku má neuveriteľné množstvo vzhliadnutí. 

Čítajte tiež: Líčenie, ktoré vám uberie vek: Tento štýl pristane každej žene

Tento jahodový make-up Hailey Bieber sa stal v extrémne krátkom čase absolútnym hitom. Kráska stavila na odtieň "latte" na očiach, čerešňové pery a celkovo inšpiráciu čerpala z obľúbeného letného ovocia, pričom zdôrazňuje produkty s jahodovou príchuťou, vôňou a paletu ružovej, červenej zameranú na bobule. Základom je fresh pokožka, červené líčka a lesklé pery. 

Mohlo by vás zaujímať: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú

S pár produktami takýmto spôsobom dosiahnete ľahký, prirodzene vyzerajúci základ, pričom zvýrazníte len kontúry tváre a svoje prednosti. Ak nie ste fanúšikmi jahodových odtieňov, pokojne ich nahraďte zlatými. Je to o tom, aby ste sa cítili samy sebou. Na to nezabúdajte aj keď sa inšpirujete niekým iným!

@haileybieber

Everday Strawberry Makeup

♬ Echos in My Mind (Lofi) - Muspace Lofi