Presunúť na hlavný obsah

Daniela Vojtasová vyzerá ako slovenská Elsa Hosk: Na hviezdnu topmodelku sa neuveriteľne podobá, čo majú spoločné?

Slovenské celebrity

Pôvabná a krehká, presne taká je Daniela Vojtasová. Naša známa kráska sa neskutočne podobá na nádhernú Elsu Hosk. Čo majú okrem výzoru, tieto ženy spoločné?

Anjelský vzhľad a vášeň pre pohyb 

Miss Slovensko 2023 Daniela Vojtasová vyzerá ako hotový anjel. Dokonalé rysy tváre, bezchybná postava, nádherné vlasy a podmaniný pohľad sú veci, ktoré ju definujú. Daniela je prirodzene charizmatická, inteligentná a talentovaná. 

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

Je športovo nadaná, miluje tanec, pričom v tejto oblasti skutočne vyniká. Jej srdcovou záležitosťou je fotenie, venuje sa tiež téme ekológie, trvalej udržateľnosti a zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. No a vyzerá ako slovenská verzia švédskej modelky Elsy Hosk. 

Elsa Hosk, ktorá pracovala pre Dior, Dolce & Gabbana, Ungaro, predvádzala pre Victoria's Secret je tiež pohybovo nadaná a v tanečnej oblasti by si tieto dve ženy rozhodne rozumeli. Takisto zbožňuje šport a akýkoľvek pohyb. 

Neprehliadnite: Jedno z najrozkošnejších dievčatiek šoubiznisu: Dcéra tejto známej Slovenky je skutočne čarovná, veď posúďte sami

Naša Daniela má slabosť na sladké - konkrétne krémové dezerty a pistáciovú zmrzlinu a zbožňuje chuť dobrej kávy a bieleho vína. Toto majú tiež spoločné, nakoľko Elsa kvalitným vínom a kávou rozhodne nepohrdne. No najviac ich spája anjelský zjav, ktorý je naozaj jedinečný.

Podobá sa podľa Vás Daniela na Elsu?

spolu hlasovalo 73 ľudí

Áno
12
Nie
61