Presunúť na hlavný obsah

Štýlové športové oblečenie, z ktorého vykúzlite zaujímavé outfity do mesta: Tieto lokálne značky sa ti oplatí sledovať

Fitness

Teplákové súpravy či tričká boli dlhé roky súčasťou domáceho úboru, no posledné roky nám naše lokálne značky dokazujú, že ide o plnohodnotný odev vhodný na voľný čas aj do mesta.

O tom, že teplákové súpravy dokážu suplovať základné kusy šatníka na vytvorenie zaujímavého outfitu, svedčia aj nasledovné kúsky lokálnych značiek. Čoraz viac sa dostávajú do popredia a v uliciach rozohrávajú na svojich nositeľoch a nositeľkách svoj vlastný príbeh. Jedno majú však spoločné – sú vyrobené lokálne a tým aj originálne. 

Inšpirujte sa: Športové stylingy na jar 2024, ktoré sú vo svete hitom: S týmito novinkami vás cvičebná rutina bude baviť oveľa viac

Habibi

Nadčasové, pohodlné a štýlové, ale najmä – vyrobené s láskou na Slovensku. Jednoduché kúsky v neutrálnych zemitých odtieňoch majú minimálny dopad na ekológiu a našu planétu s cieľom minimalizovať negatívne dopady. Jednoduché tričká a minimalistickým nápisom či ľanová košeľa sú univerzálne kúsky do každého šatníka. 

The Klementine

Klasické jednoduché teplákové súpravy obohatené aj o crop verziu. Možno ich ľahko kombinovať s blazerom a teniskami, čím vytvoríte štýlový outfit do mesta. Alternatívou na teplejšie dni je mikina s cyklistickými šortkami a blazerom. Kombinácie, ktoré obstoja v skúške času a viete si s nimi vytvoriť vlastný jedinečný štýl. 

Neprehliadnite: Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému

Descanti Clothing 

Športové mikiny, teplákové súpravy či legíny a crop topy. Univerzálne kúsky s prvkami street stylu, ktoré skvele vyzerajú na tele a symbolizujú postoj k aktívnemu životnému štýlu. Viac ako len značka. Okrem zemitých farieb sú dostupné aj v iných paletách a môžete si svoje outfity prispôsobovať nálade či ročnému obdobiu.