Presunúť na hlavný obsah

Veľká noc u Kardashianiek: Domáce pečenie, maľovanie vajíčok aj tvorenie, sestry prekvapili návratom k tradíciám

Zahraničné celebrity

Veľkonočné sviatky vo veľkom oslavuje aj celý klan Kardashian–Jenner. Sestry ukázali spolupatričnosť, návrat k tradíciám a aj to, že tieto dni trávia v kruhu najbližších.

Spoločný čas plný lásky a tradícií

Kris Jenner milovala veľkonočné sviatky už v čase, keď boli jej dcéry malé a patrične si toto obdobie užívala. Na tom sa nič nemení ani teraz. Čas trávi nielen so svojimi dcérami, ale aj ich deťmi a tento rok pre rodinu pripravila naozaj krásnu výzdobu s milými aktivitkami.

Nechýbalo domáce pečenie, kostýmy, čarovná výzdoba, maľovanie kraslíc, množstvo sladkých dobrôt pre hostí, ale aj výroba nádherných ozdôb.  Deti si to maximálne užili a nadšenie bolo vidieť nielen na ich tvárach. 

"Moja mama je najúžasnejšia ľudská bytosť na celom svete. Je to tu fantázia. Úžasný dom lásky," napísala Khloé Kardashian na Instagrame. 

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian ako herečka: Jej herecká kariéra bude vraj pokračovať v tomto ženskom filme

K rodinným zábavným párty aktivitám, patrila slizová stanica plná kúziel s veľkonočnou tematikou, trblietok, lepidiel, vôní a obrovských misiek, stôl s plyšákmi kačičiek, zajačikov, medvedíkov, množstvo doplnkov a stojany s maskami, zastávka na farbenie vajíčok plná fixiek, či špeciálny stôl plný farieb na maľovanie veľkonočného zajačika.

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Kris tiež pripravila celý rad dobrôt s veľkonočnou tematikou, vrátane mliečnych koktejlov, košíčkov, koláčikov, misiek so sladkosťami, všetko zdobené v pekných pastelových farbách a veľkonočných motívoch. 

"Naše deti majú také šťastie, že majú tú najlepšiu babičku,“ prezradila Kim. 

Rodina si naozaj spoločné chvíle vychutnala na maximum. Je medzi nimi vidieť súdržnosť, vzájomnú empatiu a lásku. A to sa v dnešnej dobe obzvlásť počíta.