Presunúť na hlavný obsah

Túto starú hollywoodsku hviezdu považuje Kim Kardashian za svoju beauty múzu: Inšpirovala sa aj jej slávnou rolou

Zahraničné celebrity

Kim Kardashian, ktorá prerazila okrem iného aj vo svete beauty priemyslu, sa vracia so svojou starou legendárnou kozmetikou v novom šate. Dostala nový názov a Kim prezradila aj to, kým sa inšpirovala a kto je jej beauty múzou.

Z KKW Beauty SKKN BY KIM

Ako informuje portál bustle.com, pre tých, ktorí lipnú na beauty produktoch Kim Kardashian, resp. na produktoch jej značky KKW Beauty, dobrá správa nenechala na seba dlho čakať. Kim oficiálne prináša späť svoju kultovú zbierku beauty produktov, no kozmetika znova ožije pod novým názvom, SKKN BY KIM. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO make-up transformácie, ktorým Kim Kardashian šokovala svojich fanúšikov po tom, čo prehrala stávku s dcérou

Kim o svojej kultovej kolekcii

Sama Kim sa neváhala touto správou pochváliť. Jej vybraná kultová kolekcia beauty produktov obsahuje 10 odtieňov jemných matných farieb na pery, 15 odtieňov tužkových ceruziek a klasickú matnú paletu očných tieňov s tuctom zemitých farieb: „Mojím cieľom nebolo len vytvoriť univerzálne lichotivé kozmetické doplnky, ale tiež zabezpečiť, aby naše produkty boli čisté, hydratačné, pohodlné a pomáhali zlepšovať vzhľad a pocit z pokožky pri každom nosení,“ prezradila Kim pre spomínaný portál. 

Čítajte tiež: Celebritný beauty spor: Kontroverzný Jeffree Star doslova vysmial kozmetické produkty najmladšej Kardashianky

Kultová kolekcia inšpirovaná jej múzou 

V súvislosti so svojou kozmetikou priznala, že inšpiráciu na jej vytvorenie nachádzala dlhé roky najmä u svojich vizážistov, ktorým bola počas svojej kariéry najvernejšia: „Rovnako ako naša kolekcia starostlivosti o pleť, aj náš make-up bol inšpirovaný tajomstvami krásy, ktoré som v priebehu rokov nazbierala od odborníkov z odvetvia,“ povedala.

Neprehliadnite: Kim Kardashian viedla posledný rozhovor s Elizabeth Taylor predtým, ako zomrela: Onedlho uvidíme, čo bolo povedané

Jej beauty múzou nie je nikto iný než... 

No pokiaľ ide o ženu, múzu, ktorá ju v rámci spôsobu líčenia inšpiruje dodnes najviac, bola to legendárna herečka, Elizabeth Taylor, o ktorej  pripravuje aj dokument. V podstate sa Kim ani nedivíme. Ikonická herečka známa z ešte ikonickejších filmov starého Hollywoodu bola považovaná za primárnu ikonu štýlu 50-tych a 60-tych rokov, keď bola na vrchole svojej kariéry. Verná kúzlu éry, bola veľmi známa pre svoj starý hollywoodsky make-up, ktorý bol ešte dramatickejší na čiernobielom filme. Kim sa dokonca veľmi páčilo jej líčenie v štýle Kleopatry, ktorú aj hrala. 

Je pre vás rovnako ako pre Kim Kardashian beauty múzou legendárna herečka starého Hollywoodu, Elizabeth Taylor?

spolu hlasovalo 58 ľudí

Áno
30
Nie
28