Presunúť na hlavný obsah

3 make-up produkty, ktoré rozjasnia vašu pleť: Zamaskujú tmavé kruhy, zmažú póry a vytvoria mladší look

Krása

Dosiahnuť prirodzene rozžiarenú pleť sa môže zdať jednoduché, no bez správnych produktov to nepôjde.

Prirodzene žiarivá pleť evokuje zdravie, vitalitu a mladosť. Niet divu, že natural look konkuruje rôznym trendy líčeniam a razí si svoju cestu k sebavedomým a nezávislým ženám. 

Čítajte: Tri tipy od dermatológov ako sa vyhnúť predčasnému starnutiu: Týmto si predĺžite mladosť a vek bude len číslo

Korektor s plným krytím, ktorý nechá pleť dýchať

Prispôsobivý korektor Revlon ColorStay Flex Wear Full Cover™ Concealer disponuje technológiou Adapti-Flex™ pre 100% plné krytie. Vďaka tomu je pleť zjednotená, ale zároveň dýcha a neotiera sa. Korektor je obohatený o kyselinu hyalurónovú a vitamín E, čím pleť zároveň hydratuje. Maskuje tmavé kruhy a začervenania s efektom až do 24 hodín. Neusadzuje sa v linkách pleti a nebledne. 

Rozjasnená pleť vďaka make-upu a hydratácii

Fluid Dior Forever Glow Star Filter, ktorý predstavuje niečo medzi starostlivosťou o pleť a make-upom poskytuje pleti 2h hydratáciu. Aplikovať ho môžete buď na pleť s cieľom dosiahnutia prirodzeného lesku alebo ho môžete zmiešať s podkladom Dior Forever Skin Glow, čím zvýšite jas. Viditeľne rozjasní pleť, vyhladí, ale zároveň zmatní.

Fixačný púder so žiarivým účinkom

Transparentný fixačný púder so žiarivým, svetlo vytvárajúcim povrchom Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Light Catcher Honey Star rozmazáva póry a vyhladí pleť po dobu 12 hodín. Vysoko kvalitné pigmenty oživia mdlú pleť a vyčarujú prirodzene žiarivý vzhľad. 

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne