Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 15.4.-21.4.: Príval romantiky, vášne, ale aj zadávanie kľúčových životných cieľov

Zábava

Nový týždeň sa bude niesť v duchu zábavy, pochopenia, ale aj veľkej dávky nespútanosti a romantiky na viacerých frontoch. Je však dôležité počúvať svoju intuíciu a riadiť sa ňou. To platí pre všetky znamenia, bez výnimky.

Baran

V srdcových záležitostiach je tento týždeň pre Barana plný vášne a intenzity. Ak ste vo vzťahu, očakávajte, že budú lietať iskry, keď sa s partnerom ponoríte do hlbších emocionálnych spojení. Vyjadrite svoje túžby otvorene a zistíte, že vaše puto bude silnejšie. Slobodní Barani môžu zistiť, že ich to neodolateľne ťahá k niekomu novému. Oddajte sa tomu.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Býk

Kariérne vyhliadky sú pre Býka tento týždeň jasné a na obzore sú príležitosti na postup a uznanie. Vaše prirodzené vodcovské vlastnosti žiaria a získavajú rešpekt a obdiv od kolegov aj nadriadených. Neváhajte prevziať iniciatívu a prezentovať svoje inovatívne nápady. Pri dôležitých rozhodnutiach dôverujte svojim inštinktom a úspech máte vo vrecku. 

Blíženci

Finančné záležitosti dostávajú tento týždeň pozitívny nádych. Môžu sa objaviť neočakávané zdroje príjmu, ktoré poskytujú vítanú úľavu alebo príležitosti na investovanie. Dávajte si však pozor na impulzívne tendencie míňať. Držte sa rozpočtu a uprednostňujte dlhodobú finančnú stabilitu. Je to nesmierne dôležité. 

Rak

Nebojte sa prejaviť svoje túžby a nechajte vyniknúť svoju romantickú stránku. Otvorená komunikácia a zraniteľnosť prehĺbia vaše putá a vydláždia cestu k väčšej intimite. V oblasti kariéry, môžete zistiť, že vás priťahujú nové príležitosti, ktoré sú v súlade s vašimi dlhodobými cieľmi a ambíciami. Dôverujte svojim inštinktom a v prípade potreby riskujte.

Lev

Život je plný nečakaných zvratov a flexibilita je vašou najväčšou devízou. Zostaňte adaptabilní a otvorení, keď prechádzate zmenami vo svojom osobnom a pracovnom živote. Váš finančný výhľad sa javí sľubne, keďže sa do centra pozornosti dostanú príležitosti na zvýšenie hojnosti a stability. Dávajte pozor na svoje míňacie návyky a hľadajte spôsoby, ako zvýšiť svoju finančnú gramotnosť. 

Panna

Tento týždeň sa láska dostáva do centra pozornosti. Pamätajte, že každá výzva je príležitosťou na rast a transformáciu. Dôverujte svojej vnútornej sile a odolnosti, ktorá vás prevedie všetkými prekážkami, ktoré vám prídu do cesty.

Váhy 

V oblasti kariéry a ambícií ste pripravení na úspech. Vaša prirodzená charizma a nadšenie pripravia cestu pre nové príležitosti a uznanie vo vašom profesionálnom úsilí. Dôverujte svojim inštinktom a v prípade potreby podstúpte vypočítané riziká, pretože môžu viesť k výraznému pokroku. Sústreďte sa na svoje ciele a nebojte sa presadiť na stretnutiach, či rokovaniach. 

Škorpión

Láska je vo vzduchu, no prichádza so svojou dávkou výziev. Komunikácia môže byť kľúčová, pretože môže dôjsť k nedorozumeniam. Vyjadrite sa otvorene a úprimne, aby ste sa vyhli zbytočným konfliktom. Single jedinci môžu zistiť, že sú priťahovaní niekým zaujímavým, ale do ničoho sa neunáhlite. Urobte si čas na to, aby ste daného človeka lepšie spoznali skôr, ako si začnete budovať nejaké záväzky.

Strelec

Zistíte, že túžite po väčšej stabilite a štruktúre. Využite tento týždeň na posúdenie svojich profesionálnych cieľov a vypracovanie praktických plánov na ich dosiahnutie. Vaša pozornosť venovaná detailom a analytické schopnosti vám dobre poslúžia pri hľadaní inovatívnych riešení akýchkoľvek problémov, ktoré môžu nastať. Zostaňte sústredení a usilovní vo svojich aktivitách a urobíte významné kroky smerom k úspechu. 

Kozorožec

Možno zistíte, že hľadáte hlbšie spojenia vo všetkých aspektoch svojho života. Tento týždeň prináša príležitosti na rast a stabilitu v oblasti lásky, zdravia, kariéry a financií. Zostaňte pri zemi, sústreďte sa a  život vám ponúkne pestrú paletu nekonečných možností napredovania. 

Vodnár 

Či už ste slobodní alebo zadaní, očakávajte nárast náklonnosti a intimity. Komunikácia plynie bez námahy a prehlbuje spojenie s vaším partnerom alebo potenciálne milostné záujmy. Prijmite túto harmonickú energiu tým, že svoje pocity vyjadríte otvorene a autenticky. Slobodných Vodnárov môžu priťahovať intelektuálne alebo nekonvenčné osoby, ktoré stimulujú ich mysle a srdcia.

Ryby

Ak ste vo vzťahu, venujte nejaký čas tomu, aby ste rozvíjali puto zdieľaním svojich snov a túžob so svojím partnerom. Dôverujte svojim inštinktom, ale robte veci pomaly. Nechajte lásku prirodzene sa rozvíjať.

Neprehliadnite: Keď som si s ním začala, priateľky ma varovali: Neposlúchla som, nakoniec som zistila, koho mám vo svojej posteli