Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 25.3.-31.3.: Veľa úsmevných momentov, bilancovanie aj nevyhnutné objavovanie sebalásky

Zábava

Veľkonočný týždeň so sebou prinesie veľa milých a úsmevných momentov, no bude potrebná aj sebareflexia a zamyslenie sa nad tým, čo od života očakávate. Inak sa budete musieť popasovať s nepríjemnými situáciámi. Koho sa to týka v najväčšej miere?

Baran

Toto môže byť pracovne skutočne produktívne obdobie, keď sa vyrovnávate s obmedzeniami vo svojom živote tým, že buď nájdete dômyselné spôsoby, ako ich obísť, alebo ich zničíte. Pokiaľ ste sami k sebe úplne úprimní, môžete si byť istí, že akékoľvek rozhodnutie, ktoré urobíte, bude odrazom vášho skutočného ja.

Býk

Prichádza obdobie, kedy by ste mali zabudnúť na staré krivdy a vydať sa novou cestou. To, čo v živote najviac potrebujete je vyrovnanosť, preto sa o ňu snažte pričiniť. Je dôležité naučiť sa sebaláske. Verte, že vás to posunie ďalej.

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Blíženci

Váš vzťah sa môže aktuálne zdať trochu nestabilnejší. Flirtovanie s niekým iným ako vlastným partnerom, môže totiž zásadne narušiť váš vzťah a pevné puto. Skúste sa viac sústrediť na to, čo máte doma ako na hľadanie potešenia inde. 

Rak

Tento týždeň bude veľmi prajný najmä v oblasti financií. Vďaka tomu si zabezpečíte krásny čas, so svojimi najbližšími. Už dávno ste pochopili, že najlepšie investície sú tie, z ktorých vám zostanú pekné spomienky. 

Lev

Je veľmi dôležité komunikovať a zostať úprimní. Komunikácia je niečo, s čím máte problém. Neporušujte svoje sľuby a porozprávajte sa so svojím partnerom aj o vážnejších témach. Pomôže vám to vo zväzku napredovať.

Panna

Čaká vás úspešný a naozaj úsmevný týždeň, plný krásnych momentov. Nebude chýbať veľa smiechu, zábavy a dobrej nálady. To všetko sa odohrá nielen v súkromí, ale aj v pracovnej sfére. Teraz sú vám hviezdy skrátka naklonené. 

Váhy

Život sa každým dňom vyvíja a mení, prijmite túto zmenu a vítajte protichodné emócie, pretože prispievajú k porozumeniu. Toto je niečo, čo sa musíte naučiť. Potom sa vám vo veľa veciach bude dariť naozaj viac. 

Škorpión

Ak ste spokojní so svojou súčasnou finančnou situáciou, zaslúžite si, aby ste si dopriali. Cítite sa plní energie a dobre. Ľahké cvičenie zlepší kvalitu vášho spánku, preto nezabúdajte aj na to, venovať sa svojmu telu. 

Strelec

Finančne ste na tom o niečo lepšie. Čo sa týka vašej práce, sú veci, s ktorými sa váš nadriadený trápi. Pracujte na tom a skúste mu pomôcť. Vaša planéta vysiela zvláštnu energiu, je možné, že sa vám v hlave objaví niekto z minulosti. Je čas bilancovania a zvážte preto, či sa tomuto človeku nemáte z nejakého dôvodu ozvať. 

Kozorožec

Nedávno ste sa cítili ignorovaní od najbližších, ale teraz sa to mení, môže to prísť vo forme nového priateľstva alebo opätovného vzplanutia starej vášne. Buďte na to pripravení a otvorení možnostiam. Pomôže vám to aj v elementoch, s ktorými ste nerátali. 

Vodnár

Budete mať náladu na flirtovanie a určite aj na lásku. Len sa držte ďalej od znamení Škorpióna, pretože s vami nemajú úprimné úmysly. Robte inteligentnejšie finančné rozhodnutia už dnes. Pozrite sa, aký úžitok vám môže priniesť vykonanie aj tých najmenších zmien.

Ryby

Budete sa cítiť dobre takmer vo všetkých aspektoch svojho života, najmä v práci. S Mesiacom, planétou ovládajúcou emócie, vyžarujúcou energiou ste naozaj ako ryba vo vode. Konečne cítite harmóniu a pokoj na všetkých frontoch.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním