Presunúť na hlavný obsah

Nicola Peltz Beckham po dvoch rokoch manželstva s najstarším synom Beckhamovcov: Zaspomínala si aj na svadobný deň

Zahraničné celebrity

Nicola Peltz Beckham prezradila, ako sa cíti po dvoch rokoch manželstva s Brokoklynom Beckhamom, najstarším synom Victorie a Davida Beckhamovcov. Podelila sa aj o svoje najkrajšie spomienky z ich svadobného dňa.

Ako na prespávačke

Ako informuje magazín Marie Claire, herečka a manželka Brooklyna Beckhama, Nicola Peltz Beckham poskytla nedávno exkluzívny rozhovor magazínu People. V ňom opísala podľa jej slov aj „dva roky manželskej blaženosti“ so slávnym najstarším synom Beckhamovcov:  „Cítim sa, ako keď ste na prespávačke alebo na rande a je to, ako keby ste si vždy hovorili „môžem sa z toho vyspať? Tak sa cítime, je to naozaj môj najlepší priateľ,“ prezradila Nicola. 

Mohlo by vás zaujímať: Najveľkolepejšie svadby roka 2022: Beckhamova nevesta mala podľa stylistky najkrajšie šaty, aké kedy videla

Najlepšie spomienky svadobného dňa 

Okrem tohto vyznania voči svojmu manželovi si Nicola zaspomínala aj na svoj svadobný deň. Podelila sa aj o spomienky z neho, ktoré sa jej navždy vryli do pamäti: „Pamätám si, že som bola veľmi nervózna, keď som mala hovoriť pred ľuďmi alebo pred davom ľudí,“ vysvetlila. Jej iná obľúbená svadobná spomienka bola o niečo intímnejšia a týkala sa práve jej manžela: „Myslím, že nám niekto dal radu, čo je podľa mňa najlepšia rada pre každého, kto sa práve žení, vydáva. Chyťte svojho partnera, aj keby to malo byť len dve minúty z celého svadobného dňa a strávte takto s ním tú chvíľku...“ Na svadbách sa toho totiž ako vieme deje skutočne veľa a je to rýchle, a hlavní aktéri si to aj zabudnú užívať, pretože majú povinností, tancov s rodinou a pozvanými. Ako dodala, s Brooklynom to počas svadobného dňa urobili niekoľkokrát a boli to tie špeciálne chvíle, ktoré si bude pamätať z celého svadobného dňa najviac.

Čítajte tiež: Victoria Beckham bola pred synovou svadbou tŕňom v oku nevesty, dnes sa zdá, že si k sebe opäť našli cestu

Možno ďalší pes? 

Len pre pripomienku, slávna dvojica si povedala svoje vytúžené áno 9. apríla 2022 v rodinnom sídle Nicoly na Floride. Na otázku, ako plánujú osláviť tieto dva uplynulé roky manželstva, Nicola povedala, že jej manžel ju určite prekvapí: „Aké je to prekvapenie? Možno je to ďalší pes, kto vie? Mojím jazykom lásky sú psy.“ Toto povedala, ale v zápätí dodala, že to bol vtip, pretože nakoľko už majú päť psov, ďalší neprichádza v úvahu. 

Neprehliadnite: Victoria Beckham je tŕňom v oku nevesty: Nicola Peltz vedie so svokrou studenú vojnu, prečo sa odrazu nevedia vystáť?

Vraj maslom na jeho toast 

Brooklyn však nelenil a svojej manželke zaželal šťastné výročie na Instagrame. Pri tejto príležitosti zdieľal čiernobielu fotografiu ich dvoch a nazval svoju manželku aj „maslom na jeho toast“: „Všetko najlepšie k výročiu môjmu absolútnemu anjelovi, si moje maslo na môj toast, nemôžem sa dočkať, kedy s tebou omladnem. Milujem ťa moje navždy dievča.“ 

Je vám tento slávny pár, Brooklyn a Nicola Peltz Beckhamovci sympatický?

spolu hlasovalo 137 ľudí

Áno
99
Nie
38