Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham bola pred synovou svadbou tŕňom v oku nevesty, dnes sa zdá, že si k sebe opäť našli cestu

Zahraničné celebrity

Už pred svadbou boli Victoria Beckham a Nicola Peltz na nože. O ich nezhodách vtedy nik netušil, zdroj z prostredia rodiny Beckhamových prehovoril neskôr. Svetové médiá vtedy vzťah svokry a nevesty prirovnávali k studenej vojne. Dnes sa zdá, že ju definitívne ukončili a ich vzťah sa vrátil do normálu.

Svadba mladého Beckhama a herečky Nicoly Peltz patrila medzi najprominentnejšie udalosti roku 2022. Udalosť v lukratívnom sídle Palm Beach na Floride, ktoré vlastní rodina nevesty, so zatajeným dychom sledoval celý svet. Ako už býva zvykom, najviac pozornosti patrilo neveste. Nicola vo svoj vysnívaný deň vyzerala ako skutočná princezná, na sebe mala dlhé biele šaty so závojom, ktoré vzišli z ateliéru Valentino Haute Couture. 

Vtedy ešte nik netušil, do akej miery tieto šaty naštrbili vzťah medzi nevestou a svokrou - Victoriou Beckham. V lete, pár mesiacov po svadbe, ho zahraničné médiá prirovnávali k studenej vojne. Nicola tvrdila, že sa chcela vydať v šatách z ateliéru Victorie Beckham, no budúca svokra si na ňu nenašla čas, namiesto nej uprednostnila kamarátky

"Naozaj som to chcela. Ale pár mesiacov predtým som si uvedomila, že to jej ateliér nestihne urobiť, tak som si vybrala iné šaty. Ona (Victoria Beckham, pozn. red.) nepovedala, že si ich nemôžem obliecť. No a ja som nepovedala, že si ich nechcem obliecť. Tam sa to celé začalo," povedali vtedy mladomanželia. Neskôr sa ešte mala pridať žiarlivosť, zdroj z prostredia rodiny v lete tvrdil, že Nicole prekážalo, koľko pozornosti médiá venujú jej svokre. 

Prečítajte siVIDEO z Golden Globes 2023: Seriálová Wednesday ako hviezda červeného koberca, elegancia s prvkami gotického štýlu

Po vzájomných nezhodách, kvôli ktorým spolu istú dobu ani nehovorili, sa zdá, že si k sebe opäť našli cestu a takpovediac zakopali vojnovú sekeru. Svedčí o tom Victoriino prianie neveste, ktorá pred pár dňami oslávila 28. narodeniny. "Všetko najlepšie k narodeninám, Nicola. Dúfam, že máš krásny deň," napísala k spoločnému záberu s Nicolou Victoria. 

Prečítajte siAmal a George Clooney ako najelegantnejší pár Hollywoodu: Šťastnému manželstvu vďačia za správne rozhodnutie

Obe sa na ňom smejú, cítiť z neho krásnu emóciu. Peltz má na fotke ešte svetlé vlasy, takže ide o starší záber, ale nič to nemení na podstate, Beckham svoje milé slová podčiarkla i emotikonom v tvare srdca. Nicola jej rovnako srdečne poďakovala. K narodeninám jej zagratuloval i David.