Presunúť na hlavný obsah

Púdre a lícenky pre slnkom pobozkaný vzhľad: Aplikujte na prirodzené odlesky na tvári

Krása

Masterclass od make-up artistov, ktorí poznajú tajomstvo dokonale rozjasnenej pleti s prirodzenými odleskami.

Prirodzený bronzový lesk pleti

Púdrový bronzer DIOR Forever Natural Bronze Glow Limited Edition poskytuje pleti prirodzený bronzový lesk. Intenzita lesku sa mení v závislosti od množstva aplikovaného púdru na pleť – od najjemnejšieho po najsilnejší efekt. Ultra ľahká textúra v dokonalej afinite s pokožkou vytvára na pleti dokonalý prirodzený lesk a zahriatie. 

Čítajte tiež: Lesky na pery alebo rúže na zvýraznenie tvaru pier: Aktuálne trendy, ktoré hýbu make-up svetom

Duo dvoch líceniek pre slnkom pobozkaný vzhľad

Duo dvoch odtieňov líceniek ROSES COQUILLAGE Powder Blush Duo od CHANEL kombinuje dva matné odtiene inšpirované útesmi. Pre zdravo vyzerajúci finiš sa odporúča naniesť malé množstvo púdru na lícne kosti a to krúživými pohybmi. Efekt pobozkaný slnkom dosiahnete jemným vklepaním na koreň nosa a bradu. Teplý ružový odtieň dopĺňa chladné podtóny, zatiaľ čo jemný koralový odtieň vyhovuje tým s teplými podtónmi.

Krajšia textúra pleti a prirodzený vzhľad

Laura Mercier Secret Camouflage Make-up stiera hranice medzi líčením a starostlivosťou o pleť a to vďaka samovyrovnávacej receptúre. Tá zlepšuje textúru pleti už počas 6 týždňov a vytvára prirodzený efekt. Vysokopigmentované stredné krytie poskytuje 12-hodinovú výdrž a okrem pleti môžete aplikovať aj na očné viečka. 

Prirodzené odlesky na tvári

Bronzová lícenka s gélovo-púdrovou konzistenciou ReDimension Hydra Powder Blush od RMS Beauty v odtieni Crystal Slipper poskytuje krásne krytie a prirodzené odlesky na tvári, ktorej dodáva šťavu. Prírodná lícenka obsahuje oleje, ktoré zásobujú pleť vitamínmi, vyhladzujú ju a poskytujú jej ochrannú antioxidačnú bariéru.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete