Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy extrémne často používajú žiarlivosť ako zbraň vo vzťahoch: Pri kom sú muži v neustálom strese?

Partnerské vzťahy

Niektoré ženy veľmi často používajú žiarlivosť ako zbraň. Nie je to však rozumné a muži to skutočne ľahko odhalia. Navyše sa potom cítia pod tlakom a v strese.

Škorpión

Škorpiónky sú známe svojou intenzitou a hlbokými emóciami. Často sú vnímané ako najžiarlivejšie zo všetkých znamení zverokruhu. Ich žiarlivosť pramení zo strachu zo zrady a potreby hlbokej, neochvejnej lojality od svojich partnerov. Pokiaľ ste vo vzťahu so Škorpiónkou, môžete si všimnúť, že vyžaduje veľa uistenia a snaží sa o to, aby vám mohla dôverovať, no zväčša jej to nejde.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Vášnivá povaha z daných žien robí úžasné milenky, no ich žiarlivosť je mnohokrát až zdrvujúca. Partnera často prenasledujú, potrebujú vedieť o každom jeho kroku a vo veľkom vyžadujú aby sa im zo všetkého spovedal. 

Býk

Ženy narodené v znamení Býka si nadovšetko cenia stabilitu a bezpečnosť, vďaka čomu sú neuveriteľne lojálne, ale aj majetnícke. Toto zemské znamenie vníma svojich blízkych ako dôležitú súčasť života.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Žiarlivosť používajú ako spôsob, ktorým zadefinovať svoje územie a zabezpečiť, aby ich vzťahy aj naďalej zostali stabilné. Ich sklony k vlastníctvu sú často znakom hlbokého odhodlania a túžby chrániť to, čo si vybudovali.

Lev

Leviciam vládne Slnko. Tieto ženy milujú byť stredobodom pozornosti a môžu žiarliť, ak sa cítia zatienené alebo zanedbávané. Ich žiarlivosť často pramení skôr z narušeného ega, než z nedostatku dôvery. Ak chodíte s Levicami, prejaviť im uznanie a obdiv môže pomôcť udržať žiarlivosť na uzde. Pamätajte, že tieto ženy sú veľkorysé a srdečné.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Žiarlivosť je zvyčajne len potrebou cítiť, že si ich muži vážia a že ich milujú. Práve preto ju týmto spôsobom mnohokrát využívajú.  Toto však chlapi naozaj nemusia. Cítia sa pri takýchto ženách pod veľkým tlakom a v neustálom strese.