Presunúť na hlavný obsah

Nazrite do knižnice výberových parfumov NOVELLISTA

Móda a krása

Svetoví návrhári, stylisti aj slávne osobnosti sa zhodujú v jednom. Parfumy sú ultimátnym vyjadrením našej osobnosti. Zvýrazňujú náš pohľad na svet a podčiarkujú našu jedinečnosť. Prečo sa teda uspokojiť s niečím obyčajným?

To najlepšie z parfumovej metropoly

Parfuméri NOVELLISTA vytvárajú svoje intrigované diela vo francúzskom Grasse, známom tiež ako hlavné mesto parfumov.

Pod ich rukami tu vzniká vzácna aromatická knižnica, ktorá v nadčasových flakónoch zhromažďuje príbehy o bezpodmienečnej láske, smelých ambíciách aj vrtkavosti osudu.

Umenie zaujať

Do svojich majstrovských kúskov koncentrujú desiatky rokov skúseností a remeselné nadanie. Namiesto štetca alebo atramentového pera ale používajú tie najčistejšie silice, kvalitné esenciálne oleje a ďalšie vzácne ingrediencie. 

Tým však podobnosť s poprednými umelcami nekončí. Každá vôňa NOVELLISTA je totiž voľne inšpirovaná jedným z klasických diel svetovej literatúry.

Príbeh o letnom poblúznení

Parfum Summer Flare rozpráva príbeh mladučkej Daisy Millerovej, hrdinky slávnej novely Henryho Jamesa. 

Jeho tlmená explózia sviežosti umne zachycuje ambivalenciu, ktorá sa s opojnou mladosťou spája – vášeň i nevinnosť, letmý úsmev i hlboká intimita, túžba zapadať, ale nezapadnúť. 

Vďaka jemným tónom grepu, mäty a ružového korenia je svojbytne rafinovaný a zaujme tak všetkých, ktorí majú pre Daisyinu nepoddajnosť pochopenie. 

Ako prechádzka po pobreží

Osud mladej kaukliarky Mignon z rovnomennej Goetheho básne stál modelom pre osobitú letnú vôňu Citrus Affair

Nadaná kočovníčka symbolizuje nevyspytateľnosť života a rolu, ktorú v ňom hrá náhoda. Nostalgické premietanie nad krásami rodného Talianska je zjavné z každej kvapky tejto slnkom pretkanej vône. Podľahnúť jej je pritom nebezpečne ľahké. 

Teraz ste na rade vy

Inšpirujte sa slávnymi príbehmi svetovej literatúry a nájdite vôňu, ktorá najlepšie vystihne práve vás. Neotrepané parfumy NOVELLISTA môžete vyskúšať v sieti predajní NOTINO. 

-reklamná správa-