Presunúť na hlavný obsah

Nedokážu si priznať chybu a bývajú extrémne hysterické: Kto je v tejto nelichotivej kategórii?

Partnerské vzťahy

Tieto ženy definuje mimoriadne hysterická povaha, nedokážu zvládať návaly emócií a ich život je plný náročných situácií. No a z určitého uhla si za to môžu samy.

Lev

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Leva, často považujú priznanie chýb za pomerne náročnú úlohu. Vďaka ich majestátnemu vystupovaniu môžu vyzerať neomylne, no pod tým kráľovským zovňajškom sa skrýva srdce, ktoré je rovnako zraniteľné ako iné. Tieto osoby bývajú dosť sebavedomé a sú na svoje činy nesmierne hrdé.

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Tá istá pýcha však môže pôsobiť ako prekážka, ktorá im bráni priznať si, pokiaľ urobili niečo zlé alebo nevhodné. Sebareflexia v tomto u nich nefunguje. Tiež najmä vo vzťahoch bývajú extrémne hysterické a náladové, pokiaľ veci nejdú podľa toho ako si to ony predstavujú. Presne to im v mnohých momentoch zbytočne komplikuje život.

Škorpión

Škorpiónky sú známe svojou intenzitou a odhodlaním. Majú veľmi veľký problém priznať si to, keď urobia niečo zlé. Svojím prenikavým pohľadom a šarmom ľahko skrývajú vlastné prešľapy pod rúškom tajomna. Mnohokrát sa im tak darí veci zmiesť pod koberec. 

Neprehliadnite: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Ich strach zo zraniteľnosti a túžba zachovať si auru dokonalosti, mnohokrát prevyšuje realitu, v ktorej žijú. Je to o premietaní obrazu neústupnej sily, ktorá ich má definovať. No a tiež pomerne často robia vo vzťahoch zbytočné scény, čo muži naozaj ťažko zvládajú. Preto ich zväzky v určitých ohľadoch bývajú extrémne náročné. 

Pozorujete takéto správanie u daných žien?

spolu hlasovalo 324 ľudí

Áno
272
Nie
52