Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy milujú najintenzívnejšie: Pokiaľ ich máte po svojom boku, môžete si vo vzťahu blahoželať

Partnerské vzťahy

Sú známe svojím vášnivým prístupom k láske, a keď sa zamilujú, je to skutočne intenzívne. Ktoré ženy ľúbia azda najviac?

1. Strelec

Ženy narodené v znamení Strelca milujú azda najintenzívnejšie a najvášnivejšie. Sú známe svojou hlbokou a tajomnou povahou, ktorá dodáva ich vzťahom nádych vzrušenia.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Ak sa zamilujú, stávajú sa z nich veľmi lojálne partnerky, ktoré chránia svojich blízkych. To z nich robí zároveň aj hlboko vášnivé a oddané manželky. 

2. Panna

Panny sú charakteristické svojou odvážnou a vášnivou povahou. Často sú popisované ako dobrodružné, čo sa premieta do ich prístupu k láske. Neboja sa prevziať vedenie vo vzťahoch a vždy čakajú na nové, vzrušujúce romantické dobrodružstvá so svojou polovičkou. Pre lásku sú ochotné obetovať čokoľvek a záleží im na šťastí vo vzťahoch.

3. Ryby

Ryby, posledné znamenie zverokruhu, možno definovať citlivou a empatickou povahou. Ženy narodené v tomto znamení sú často popisované ako rojkovia, romantičky a idealistky. Sú hlboko v súlade so svojimi emóciami a sú schopné vytvárať hlboké a zmysluplné spojenia so svojimi partnermi. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Záleží im na dobre svojich blízkych a keď sa zaľúbia, snažia sa o to, aby ich vzťahy fungovali na 100%. Robia pre to absolútne maximum.

Vnímate dané ženy rovnako?

spolu hlasovalo 155 ľudí

Áno
72
Nie
83