Presunúť na hlavný obsah

Znamenia zverokruhu, ktorí míňajú najviac peňazí: Zistite, kto je najviac márnotratní

Lifestyle

Zatiaľ, čo niektoré znamenia zverokruhu si robia finančný plán na každý mesiac a snažia sa ušetriť nejakú tú korunu do pľacu, iné znamenia zverokruhu si z toho až takú hlavu nerobia. Tie sú zaneprázdnené skôr prílišným vyťahovaním svojich debetných či kreditných kariet. Ste to práve vy?

Sú impulzívni a milujú zábavu, takže to dáva zmysel 

Ako hovorí astrologička oslovená portálom bustle.com, znamenia zverokruhu, ktoré míňajú najviac peňazí, ba priam ich rozhadzujú majú aj takéto vlastnosti: „Typicky sú to vzdušné a ohnivé znamenia, ktoré radi míňajú svoje peniaze. Od prírody sú impulzívni, takže dáva zmysel, že bez rozmýšľania vybielia svoj účet. Ostatné znamenia zverokruhu sú pragmatickejšie a uzemnenejšie, zvažujú budúcnosť, pokiaľ ide o míňanie peňazí.“ Tiež dodáva, že milujú zábavu a zábava predsa niečo stojí. Tieto znamenia tiež miluj zábavu s priateľmi, ocenia pekné a  drahé veci, na ktoré sú ochotní minúť aj naviac, ak ich veľmi chcú. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto 4 znamenia majú život predurčený k úspechu: Kto je v kategórii ľudí, ktorým všetko vychádza podľa predstáv?

O ktorých znameniach konkrétne je reč? 

Baran

Baran je jedným z najviac impulzívnych znamení, pokiaľ ide o ich míňacie návyky: „Keď vidí niečo, čo chce, musí to mať. Baran miluje držať krok s trendmi a ich móda a výzdoba sú vždy štýlové, šik a aktuálne. Ak zbadajú novú, trendovú položku, nájdu spôsob, ako sa k nej dostať,“ prezrádza astrologička. Baran je ten, ktorý ešte aj v noci míňa peniaze, keď vyberá pobyt na poslednú chvíľu alebo sa rozhodne nakúpiť položky, ktoré ma už dlhšie v košíku. Jednoducho najskôr kúpi, potom premýšľa, alebo skôr lepšie povedané, nepremýšľa nad tým vôbec. 

Býk 

Ako znamenie, ktorému vládne Venuša, Býk miluje luxusné, zmyselné zážitky: „Miluje zarábanie peňazí a miluje aj míňanie peňazí. Vždy rád pridáva do svojich domovov špeciálne prvky, aby boli luxusné, elegantné a pohodlné,“ opisuje ďalej. Býk je jednoducho materialisticky založený hedonista, pôžitkár a rád sa rozmaznáva luxusom v podobe jedla, oblečenia, ale aj zážitkami najvyššej kvality. Potrebuje byť obklopený krásnym, estetickým prostredím. 

Čítajte tiež: Ambiciózne a prudko nezávislé: Tieto ženy vyžarujú sebadôveru a nebojácnosť, nielen pri dosahovaní svojich cieľov

Lev

Levy sú mimoriadne štedré a radi doprajú nielen sebe, ale aj svojim priateľom a rodine tie najkrajšie veci v živote. Či už na narodeniny, dovolenku alebo len pre to, že vôbec sú: „Vždy budú kupovať svojim partnerom, priateľom a blízkym drahé, dobre premyslené darčeky. Ak si budú môcť vybrať medzi päť eurovou sviečkou alebo sviečkou s vyššou cenovkou, zakaždým si vyberú tú s vyššou cenou, lebo cena,“ pokračuje. Lev bude vždy vyčnievať z davu, pretože míňa veľa peňazí, aby ho bolo vidieť. Ako ohnivé znamenie  je vyznávačom  luxusnej estetiky. 

Váhy

Váhy ako vzdušné znamenie, ktorému vládne planéta Venuša, milujú nákupnú horúčku: „Sú super rafinované a prvotriedne a nebudú predstavovať nič menej ako to najlepšie, a preto ich nájdete v najlepších nákupných štvrtiach v meste na misii,“ hovorí astrologička. Toto znamenie miluje šperky, doplnky, parfumy a kvalitnú, rovná sa drahú starostlivosť o pleť. Toto všetko a ešte viac si radi doprajú bez ohľadu na cenu. Váhy sú kráľovné krásy zverokruhu a môžete od nich očakávať, že minú všetky svoje peniaze na to, aby vyzerali elegantne, kráľovsky, štýlovo a módne,“ dodáva. 

Neprehliadnite: 5 najsilnejších znamení zverokruhu s očarujúcou osobnosťou: Vyžarujú sebadôveru a okamžite sú stredobodom pozornosti

Vodnár 

Vodnár je vzdušné znamenie, ktoré si cení všetko high-tech. Keď sa na trhu objaví najlepší a najnovší model iPhonu, musí ho jednoducho mať. Inak sa cíti pozadu. Má stôl plný najmodernejších technológií. Napriek tomu je plne organizovaný, pokiaľ ide o jeho kreditné karty, bodové systémy a vrátenie peňazí: „Toto znamenie je tiež neuveriteľne altruistické, takže ho pristihnete aj ako daruje veľa peňazí.“  Čiže minie veľa na seba, ale je veľmi štedrý, aj keď ide o charitu alebo priateľa v núdzi, či celkovo dobrú vec. 

Patríte k jednému zo znamení zverokruhu, ktoré míňa najviac peňazí?

spolu hlasovalo 424 ľudí

Áno
179
Nie
245