Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe krásky majú v sestre najlepšiu kamošku: Diana Klamová, či Petra Dubayová nedajú na tú svoju dopustiť

Slovenské celebrity

Skvele si rozumejú a majú medzi sebou skutočne výnimočné puto. Tieto známe Slovenky sú jasným dôkazom toho, že aj v sestre môžete mať najlepšiu kamošku!

Petra & Dominika Dubayové

Mladé krásne žieňa, Petra Dubayová aktuálne vo veľkom žiari v seriáli Dunaj, k vašim službám. Petru dostalo do povedomia ľudí divadlo, venovala sa aj filmovým snímkam a v seriáloch je tiež skutočne úspešnou.

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top

Má sestru Dominiku, s ktorou vyzerajú ako dvojičky. Ich podoba je priam neuveriteľná. Dievčatá sú jedna pre druhú veľkou oporou a ich sesterské puto je absolútne pevné. Veľa spolu cestujú a vidieť, že sa majú naozaj rady!

 

 

Diana & Ivana Klamové

Modelka a krásna herečka Diana Klamová už dávno nie je v našom showbiznisovom svete žiadnym nováčikom. Pamätať si ju môžete z Pána profesora a doteraz žiari aj v Nemocnici.

Mohlo by vás zaujímať:  Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom

Má tri sestry, pričom s Ivankou tvoria nerozlučnú dvojku. Chodia spolu na dovolenky, výborne si rozumejú a majú k sebe naozaj blízko. Sú naladené na rovnakú vlnu, pomáhajú si a vo všetkom sa podporujú. Takto nejako to vyzerá, keď v sestre máte najlepšiu kamarátku!