Presunúť na hlavný obsah

Trendy klobúky ako doplnok na pláž: Inšpirujte sa, ako ich nosiť v civile a mať štýl aj na pláži

Móda

Plážové klobúky sú z roka na rok u žien obľúbenejšie a s nimi aj nové a nové dizajny. Stačí jednoduchý styling, klobúk a svetový look na pláž je na svete, veď posúďte sami.

Klobúk patrí medzi doplnky, ktoré vytvárajú akúsi ochranu, ale zároveň poskytujú ženám sebavedomie. K plážovým stylingom vytvárajú neprehliadnuteľný look, ktorý stojí za inšpiráciu. Ľahko sa kombinujú s jednotlivými kúskami šatníka a za každým vytvoria nové možnosti outfitov. 

Inšpirujte sa: Plavky, ktoré si počas leta 2024 zamilujete: Strih a vzory skúste prispôsobiť postave

Elegantný klobúk so stuhou

Klasický klobúk v pieskovej farbe, okolo ktorého je previazaná stuha. Takýmto spôsobom môžete dodať aj plavkovému looku štipku elegancie priamo pri mori. Modrá a biela sú charakteristickými farbami a s neutrálnou béžovou vytvárajú dokonalé súznenie. 

Boho štýl z prírodných materiálov

Rafiový klobúk so širokým okrajom v tomto dvojfarebnom štýle so stuhou s žakárovým logom a vnútornou sťahovacou šnúrkou na úpravu je ideálnym spoločníkom na letné dni pri vode, ale aj do mesta na promenádu. Zvoľte boho štýl, biely kaftan, košeľu alebo ľanové šaty a nič viac už nepotrebujete. 

Jednoduchosť v podobe tkaného slameného klobúku

Jednoduchý slamený klobúk tón v tóne sa skvelo hodí k smotanovým alebo bielym trojuholníkovým plavkám. Niekedy nemusíte za každú cenu hľadať extravaganciu, aby ste zažiarili. Menej je viac. Svedčia o tom aj zábery z civilu na pláži, ktorými sa môžete inšpirovať.

Mohlo by vás zaujímať: Šaty, ktoré budú v lete 2024 najžiadanejšími: Tieto si rozhodne zaobstarajte v predstihu