Presunúť na hlavný obsah

Inšpiratívna Daniela Peštová nemala v živote na ružiach ustlané: Prešla si aj náročnými obdobiami, toto jej ich pomohlo zvládnuť

Zahraničné celebrity

Nádherná, jemná, éterická a inšpiratívna. Presne taká je Daniela Peštová. Hoci má na konte mimoriadne úspešnú modelingovú kariéru aj ona si prešla ťažkými životnými obdobiami. Čo jej ich pomohlo prekonať?

Nestrácajte vieru, verte, bude lepšie...

Jej hviezda sa do histórie modelingu zapísala skutočne vo veľkom. Keď ju objavila Dominique Caffin z agentúry Madison Modeling Agency, ani len netušila, ako sa jej zmení život od základov. Po víťazstve v modelingovej súťaži sa mladučká Daniela presťahovala do Paríža a odtiaľ hneď do New Yorku, čo bolo pre ňu veľkou školou.

Robila modelku pre Sports Illustrated Swimsuit Issue, predvádzala pre Victoria's Secret, objavila sa na titulkách najprestížnejších fashion magazínov Marie Claire, Cosmopolitan, GQ, Vogue, Glamour, či ELLE. No hoci bola veľmi úspešnou a doteraz aj je, tiež si prešla v živote mnohými náročnými a bolestivými situáciami. Dnes už však vie, že ju to posilnilo a v mnohých ohľadoch posunulo vpred.

"Vydávala som sa, keď som mala 23 a o dva roky sa mi narodil môj prvý syn. Nikdy by mi nenapadlo, že moje manželstvo nevydrží a že zostanem s dieťaťom sama. Boli to tie najťažšie chvíle, kedy som som zaspávala s plačom a cez deň nahodila hrdinský úsmev. V duchu "čo ťa nezabije ťa posilní" som prežila. Aj vďaka rodine a pár priateľom. A naše puto so synom je o to silnejšie. Ak si aj niekto z vás prechádza niečím podobným, nezúfajte a nebojte sa povedať si svojim blízkym o pomoc. Nie je to známka slabosti, naopak! A nestrácajte vieru, verte, bude lepšie!

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry, ktoré vyzerajú ako ich svetoznáme mamy: Niektoré dvojice budete mať problém rozoznať aj napriek vekovému rozdielu

Pochopila, čo dokáže sila pozitívneho myslenia a že takto si môžeme veľa vecí k sebe pritiahnuť. Viac ako dvadsať rokov tvorí pár s Paľom Haberom, s ktorým má dcéru Ellu a syna Paula Henryho. Z predchádzajúceho vzťahu má najstaršieho syna Yannicka. S deťmi má skvelý vzťah a sú pre ňu všetkým. 

"Vždy som vedela, že chcem mať deti a tehotenstvo som si vyložene užívala (áno, vrátane tých 15+ kg navyše, toho príšerného svrbenia napínanej kože aj boľavých bradaviek). Keď sa mi narodili deti, bol to ten najšťastnejší okamih v mojom živote a to, že som ho mohla prežiť 3x považujem za obrovský dar. S čím som ale nepočítala ich, koľko strachu, obáv a neistôt so sebou rodičovstvo prináša. A že všetky tieto strachy a obavy nekončia tým, keď deti odrastú, že je to už navždy. Rovnako ako neistoty, či to rodičovstvo robím správne, či sa to nedalo/nedá urobiť lepšie. Asi dá. Určite dá. Snáď mi to, ale tie moje deti nebudú raz vyčítať, pretože ja to robím, ako najlepšie viem."

Svetoznáma topmodelka je skutočne šťastná, užíva si život plnými dúškami a nechýba jej úcta, pokora a autenticita. Takto jednoducho vyzerá a správa sa ikona!

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top