Presunúť na hlavný obsah

Dcéry, ktoré vyzerajú ako ich svetoznáme mamy: Niektoré dvojice budete mať problém rozoznať aj napriek vekovému rozdielu

Zahraničné celebrity

Sú mladé, očarujúce a krásne po svojich svetoznámych mamách, ktoré sú okrem iného obdivované za to, ako úžasne vyzerajú. Vyše dvadsaťročný vekový rozdiel sa medzi týmito tandemami v zložení mama a dcéra akosi stráca.

Reese Witherspoon a Ava Phillippe

Je to skutočne tak, že herecká predstaviteľka Elle Woodsovej - Reese Witherspoon - nikdy nevyzerala na svoj vek. Napokon tri roky pred päťdesiatkou pôsobí takmer rovnako mladistvo, ako jej dvadsaťtriročná dcéra Ava Phillippe. Obe majú veľmi podobné črty tváre, o úsmeve dievčenskom nehovoriac.

Jennifer Garner a Violet Affleck

Vernou kópiou hollywoodskej herečky Jennifer Garner je Violet Affleck, ktorá v zime oslávila sedemnáste narodeniny. Garner svoju dcérku priviedla na svet ako 33-ročná. Ako Violet rástla, podoba na slávnu mamu bola čoraz očividnejšia. Niet divu, že svetové médiá túto dvojicu označujú slovom "dvojičky".  

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry z prehliadkových mól: Leni Klum, Kaia Gerber, sestry Hadidové a ďalšie modelky, ktoré kopírujú kariéry svojich mám

Angelina Jolie a Shiloh Jolie-Pitt

Mnohí z nás si meno Angeliny Jolie dodnes spájajú so symbolom krásy a dokonalosti. Hoci sa už hviezdna herečka a niekdajšia modelka na filmovom plátne objavuje tak často, mediálny záujem o jej osobu neutícha. Vždy, keď sa bok po boku objaví so svojou dcérou Shiloh, ktorej otcom je Brad Pitt, tak padajú slová o tom, aké sú si tieto dve podobné. Angelina Shiloh skutočne odovzdala tie najlepšie gény a nevzťahuje sa to len na krásu.

Leslie Mann s Maude Apatow a Iris Apatow

Hneď dvoma prekrásnymi dcérami sa pýši herečka Leslie Mann, ktorá má na konte desiatky filmov. Krátko po 20-tke privítala na svete Maude a o päť rokov neskôr Iris. Sestry majú aktuálne 25 a 20 rokov. Obe pôsobia ako herečky a obe ovplývajú črtami svojej matky, najmä pokiaľ ide o staršiu Maude. Čo myslíte? 

Lisa Bonet Zoë Kravitz

Gény zapracovali naplno aj v prípade dvojice Lisy Bonet Zoë Kravitz. Hoci je medzi nimi viac ako tridsaťročný vekový rozdiel, napriek tomu pôsobia ako sestry. Obe charakterizujú prenikavé hnedé oči, plnšie pery a ostré tvárové rysy.   

Ktorá dcéra je podľa vás najviac podobná svojej mame?

spolu hlasovalo 292 ľudí

Neprehliadnite: Svojím šarmom čoskoro zatienia vlastných otcov: Títo slávni fešáci majú u žien vyhraté, nechýba im štýl ani odzbrojujúci úsmev