Presunúť na hlavný obsah

Obrovská podoba našej Miss na supermodelku Romee Strijd: Kristína Krajčírová mala skvelé predpoklady, modeling ju nenapĺňal

Slovenské celebrity

Bol rok 2012, kedy sa korunky krásy ujala prekrásna Kristína Krajčírová. V tom čase mala 20 rokov a pred sebou otvorené dvere do modelingu. Takmer meter osemdesiat vysoká blondínka s prenikavými modrými očami a anjelskou tvárou však tieto dvere za sebou zatvorila. Zistila totiž, že v modelingu sa necíti práve najpríjemnejšie. Prečo?

Kristína Krajčírová mala s modelingom spojené celé svoje dospievanie i časť mladosti. Do prvej agentúry sa dostala ako 14-ročná. O šesť rokov nato vyhrala titul Miss Slovensko. Ako nositeľka korunky krásy sa veľmi zviditeľnila a hoci sa už vo vodách showbiznisu istý čas nepohybuje, verejnosť sa na ňu stále veľmi živo pamätá. 

Kristína je totiž introvertný typ, má rada svoj priestor a pokoj, čo sa s dopytom mediálnej pozornosti dosť bilo… "Ja som skôr taký typ, ktorý ide von úplne najvzdialenejšou uličkou, aby ho nikto nevidel, nestretol, takže to sa tu troška bilo. Nerada pútam pozornosť. Ostane to v mojej hlave ako pekná spomienka, vďaka ktorej som veľa ľudí spoznala a veľa vecí zažila," spomína na obdobie po Miss Slovensko Krajčírová. 

Okrem toho mala Kika aj iný dôvod, prečo dala definitívnu bodku za svojou modelingovou kariérou. "Ja som sa ako modelka nenávidela, neustále som na sebe videla chyby. Nikdy som nebola dostatočne chudá - preto som aj s modelingom skončila," vysvetlila Krajčírová. Podľa vlastný slov si prešla rôznymi diétami i pohybovými aktivitami, no jedného dňa prišiel zlom, kedy si povedala, že na prvom mieste je ona sama v tom najlepšom zmysle slova.  

Mohlo by vás zaujímať: Michaela Kocianová a ďalšie topmodelky majú toho veľa precestovaného: Tipy na letné dovolenky, kde sa oplatí zájsť

"Profesionálnemu modelingu sa už nevenujem. Nemôžem povedať, že ma to úplne nebavilo, ale necítila som sa sama sebou… Mala som to stále v hlave? Nemám príliš veľké líca? Nemám príliš veľké boky? Nohy? To už nechcem robiť. Snažím sa ľúbiť seba so všetkým." 

Dnes je pôvabná Slovenka mamou malého chlapčeka. Muža svojho života našla v jeho otcovi. Kika žije v šťastnom partnerskom vzťahu a vidno, že materstvo ju skutočne napĺňa. "Aj keď sú tie dni občas náročné, nikdy by som nemenila," hovorí s láskou k synovi Krajčírová.

Hladkú, bezchybnú, priam anjelskú tvár si udržiava roky. Viaceré tvárové rysy ju dokonca približujú k topmodelke Romee Strijd pôvodom z Holandska. Sú to veľké modré oči, plné pery, jemný nos a tiež krásne tvarované lícne kosti vrátane koruny krásy, ktoré ich spájajú. O modelingovom pozadí nehovoriac. 

Podobajú sa vám Kristína Krajčírová a Romee Strijd?

spolu hlasovalo 70 ľudí

Áno
57
Nie
13

Neprehliadnite: Slovenské a české topmodelky z 90. rokov vtedy a dnes: Status femme fatale si držia po celé desaťročia

- Najčítanejšie -