Presunúť na hlavný obsah

77. ročník filmového festivalu v Cannes plný krásy a pôvabu: Tajomná Barbara Palvin, ikonická Heidi Klum, kto ešte zažiaril?

Zahraničné celebrity

Prestížny filmový festival v Cannes je vždy plný nádherných žien, ktoré predvádzajú dychberúce róby. Kto na seba pútal množstvo pozornosti a absolútne zažiaril?

Prestížny festival v Cannes ponúka každý rok príležitosť nielen si pozrieť výborné filmové počiny, ale ide aj o dokonalú prehliadku krásy, pôvabu a charizmy. Stretávajú sa tu osobnosti z celého sveta, ktoré vždy niečím prekvapia. Získať cenu v Cannes totiž vždy predstavovalo pre medzinárodnú komunitu umelcov najvyšší úspech vo filmovom umení. V čom však tentokrát známe ženy svetového showbiznisu očarili a po akých modeloch siahli? 

Romee Strijd

Holandská modelka Romee Strijd sa predviedla v róbe, ktorá zdôrazňovala ženskosť a jemnosť. Pôsobila ako bábika a skutočne jej to veľmi pristalo. 

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry, ktoré vyzerajú ako ich svetoznáme mamy: Niektoré dvojice budete mať problém rozoznať aj napriek vekovému rozdielu

Heidi Klum

Hviezdna a ikonická topmodelka, Heidi Klum zažiari všade, kde sa objaví. V sýtočervených šatách bola nádherná a všetkým prítomným vyrazila dych. 

Barbara Palvin

Tajomne, elegantne a sofistikovane. Presne tak pôsobila Barbara Palvin. Táto známa kráska vyzerá za každých okolností perfektne a teraz to nebolo výnimkou. 

Rosie Huntington-Whiteley

Po čierných šatách siahla aj Rosie Huntington-Whiteley. Je to jasným dôkazom toho, že čierna je vždy dobrou voľbou. Rosie pôsobila uvoľnene a sebavedome zároveň.

Shanina Shaik

Austrálska modelka Shanina Shaik mala na sebe model, v ktorom bola neprehliadnuteľná. Zachovala si eleganciu, no s jemnou dávkou extravagancie. 

Juliette Binoche

Talentovaná a úspešná francúzska herečka Juliette Binoche vždy pôsobí veľmi žensky a elegantne. Zachováva si svoj glam a dobre vie, čo jej pristane. 

Meryl Streep

Nestarnúca, skvelá herečka Meryl Streep sa do Cannes vrátila po 35 rokoch. V bielych šatách bola pôvabná, elegantná a krásna. 

Helena Christensen

Dánska modelka Helena Christensen zvolila tiež bielu róbu, no inšpirovala sa antickými bohyňami. Dokonale zladila aj šperky a účes. Skvelé!

Neprehliadnite: Dcéra hollywoodskej star nechcela byť herečkou: Po baletnej akadémii pohľad zmenila, z nádejnej baletky obsadzovaná herečka