Presunúť na hlavný obsah

Krásne opálenie nedosiahnete bez ochrany pleti: Krémy, ktoré vás ochránia pred starnutím v lete

Krása

Slnečné dni a pobyt pri vode neznamenajú nechať sa oddať slnečným lúčom bez štipky zodpovednosti voči svojej pokožke. Vďaka týmto krémom a vychytávkam si zachováte zdravý vzhľad.

Opaľovacia hmla s chladivým efektom pre aktívne ženy

Pre aktívne ženy sa odporúča ešte vyššia starostlivosť a ochrana pred slnkom. Lancaster Sun Sport Protection in Motion Cooling Invisible Body Mist je vysoko účinná opaľovacia hmla s chladivým efektom. Je odolná proti vode a potu a navrhnutá tak, aby ochrana bola komfortná a nemuseli ste poľaviť pred pobytom na slnku.

Inšpirujte sa tiež: Krásne opálená pokožka v plavkách: Takto dosiahnete zdravú farbu a lesk bez fľakov či spálenia

Hydratačný ochranný krém na tvár

Hydratačný ochranný krém Sunprotect Daily Face Cream – Moisture Boost SPF 50+ s celodennou ochranou od Revuele pomáha predchádzať poškodeniu pleti vplyvom UVA a UVB lúčov. Vláčna textúra, rýchla absorbcia a hydratácia hlboko do vnútra pleti bez pocitu lepkavého filmu. Výsledkom je svieži, hladký a mladistvý vzhľad aj počas vystavenia priamemu slnku.

Ochrana pred fotostarnutím pre mastnú a citlivú pleť

Athelios UVmune 400 Oil Control SPF 50+ Fluid pre citlivú a mastnú pleť od La Roche-Posay, ktorej poskytuje zmatňujúci efektu po dobu 12 hodín. Pleti poskytuje vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením a predchádza tiež oxidačnému stresu vzniknutému vplyvom infračerveného žiarenia a znečistenia ovzdušia.

Chladivé masážne gule

Inovatívna masážna pomôcka pre osviežujúcu ľadovú masáž tváre s využitím kryoterapie tlmí opuchy tváre či začervenanie. Omorovicza Derma Globes stimulujú mikrocirkulácia a výsledkom je krásna, rozžiarená pleť. Sklenené gule s nemrznúcou zmesou vydržia oveľa dlhšie chladné ako kocky ľadu a sú najprirodzenejšou formou masáže.

Neprehliadnite: Pleťové krémy s omladzujúcimi účinkami: Liftingové účinky na kontúry tváre vám ihneď uberú roky