Presunúť na hlavný obsah

Brad Pitt stále nie je pripravený vzdať sa svojich detí: Ich vzájomné vzťahy sú však čím ďalej, tým napätejšie

Zahraničné celebrity

Brad Pitt a Agelina Jolie spolu vychovávali až šesť detí. Mnohé z nich pristúpili k tomu, že si formálne alebo neformálne odstránili meno Pitt zo svojho priezviska Jolie-Pitt. Napriek tomu sa ich otec nechce vzdať.

Shiloh sa postarala o nepekné titulky 

Ako informuje magazín Marie Claire, je to práve jeho staršia biologická dcéra, Shiloh, ktorá sa Bradovi Pittovi, svojmu otcovi, postarala v poslednej dobe o nepekné titulky a prepieranie v médiách ešte viac než doteraz. Konkrétne išlo o jej rozhodnutie, že si k 18-tym narodeninám najme právnika, aby podal žiadosť o to, aby si mohla legálne zmeniť meno zo Shiloh Jolie-Pitt na Shiloh Jolie. Nepochybne to svedčí o napätých vzťahoch medzi otcom a dcérou. 

Mohlo by vás zaujímať: Zdá sa, že v 60-tke konečne našiel šťastie: Brad Pitt absolútne žiari a okrem ženy po jeho boku môže za to toto

Shiloh nie je jediná z detí, ktorá si zmenila meno 

Avšak Shiloh nie je jediné dieťa, ktoré šokovalo zmenou svojho mena. Minulý rok v novembri sa jeho adoptívna dcéra Zahara predstavila ako Zahara Marley Jolie. Rovnako sa zachovala aj jeho ďalšia vlastná dcéra, Vivienne, ktorá pochádza z dvojičiek (brat Knox). V názve muzikálu, na ktorom spolupracuje a ktorý produkuje jej mama Angelina, bolo uvedené „Vivienne Jolie“ v Playbill for The Outsiders: A New Musical. Nuž a najstarší adoptívny syn Madox vypustil meno Pitt zo svojho priezviska ako prvý. 

Brad stále nie je pripravený vzdať sa svojich detí

Od roku 2016, kedy sa Brad a Angelina mali definitívne rozísť po incidente v ich súkromnom lietadle, kde malo dôjsť aj k násiliu, ktorému boli svedkami ich deti, sa obaja ešte stále dohadujú na súdoch. Konkrétne o opatrovníctvo ich dvoch biologických detí, Vivienne a Knoxa, ktorí majú len 15 rokov, ale aj o ich spoločné vinárstvo, Chateau Miraval: „Po rokoch právnych sporov Brad stále nie je pripravený vzdať sa svojich detí... Ale vedieť, že jeho deti vynechávajú jeho priezvisko, je znepokojujúce,“ prezradil istý zdroj pre Us Weekly. 

Čítajte tiež: Spoznajte šesť detí Angeliny Jolie a Brada Pitta: Komu učarovala biochémia a komu herectvo?

Angelina mala deti povzbudzovať, aby s ním netrávili čas 

Verejnosť sa rozdelila na dva tábory, pričom jedni vinia Angelinu a jej komplikovanú povahu a druhí zase Brada, pretože veria, že je násilník a naviac alkoholik, ako ho vykreslila aj sama Angelina. Pittov ochrankár Tony Webb však tvrdil: „Jolie povzbudzovala svoje deti, aby herca počas návštev vo väzbe schladili,“ citoval ho Us Weekly. V súdnych dokumentoch  sa má zase uvádzať, že bývalý zamestnanec, Ross Foster, bol svedkom toho, ako Angelina povzbudzovala svoje deti k tomu, aby netrávili so svojím otcom čas počas ich návštev vo väzbe. Nuž, je len na vás čomu veríte. 

Neprehliadnite: Život detí Angeliny Jolie a Brada Pitta plný kontroverzných pravidiel: Nesmú čítať bulvár, nechodia do školy a čo je úplné tabu?

Je sklamaný, že nevidí deti tak často, ako by chcel 

Faktom ostáva, že po ôsmich rokoch sa ich rozvod konečne blíži ku koncu aj legálnou cestou, napriek tomu, že ich súd vyhlásil za slobodných už v roku 2019. Podľa Us Weekly sa vraj Brad, hoci nerád, zmieruje s tým, a vraj dokonca aj súhlasil s dohodou, že Vivienne a Knox ostanú v starostlivosti svojej matky, Angeliny: „Praje si, aby bol ich vzťah silnejší a chce na tom pracovať. Je sklamaný, že nevidí deti tak často, ako by chcel,“ dodáva zdroj nakoniec. 

Myslíte si, že Brad Pitt je taký, akého ho vykresľuje Angelina Jolie?

spolu hlasovalo 92 ľudí

Áno
9
Nie
83