Presunúť na hlavný obsah

Týmto 3 znameniam zverokruhu nerobí problém kontrolovať partnerov mobil: Na koho si treba dávať väčší pozor?

Lifestyle

Niektorým znameniam zverokruhu by ani vo sne nenapadlo pozerať sa do mobilu svojho partnera. Súkromie je pre nich posvätné, aj keď ide o človeka, s ktorým sú vo vzťahu. Ak majú problém, nekontrolujú, ale sa priamo opýtajú. Iné znamenie idú na to práve cez mobil.

Viac informácií cez mobil 

Podľa astrologičky Stiny Garbis oslovenej portálom bustle.com, ak určité znamenie zverokruhu pochybuje o svojom partnerovi, rozhodne sa získať si viac informácií  a ide na to práve cez mobil. Existujú však aj také znamenia, ktoré neváhajú chytiť mobil svojho partnera len tak pre zábavu. Chcú jednoducho zo zaujímavosti vedieť, čo čítajú, na aké webstránky chodia a ďalšie veci. No väčšina je kvôli zvedavosti ochotná prekročiť aj hranice v mene zábavy. O ktorých znameniach je reč? 

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktorí míňajú najviac peňazí: Zistite, kto je najviac márnotratní

Blíženec

Zatiaľ čo niektoré znamenia zverokruhu počkajú, kým ich partner/ partnerka zaspí, kým vezmú do ruky ich mobil a začnú čítať ich textovky, Blíženec to pokojne urobí aj počas dňa. Keď to práve nie je možné, nájde si iný spôsob, ako tam nahliadnuť. Blíženec je mimoriadne šikovný človek, ktorý si vie získať požadované informácie nezvyčajným spôsobom. Má rád klebety a vždy má nadstavené ucho, najmä keď ide o jeho partnera. 

Čítajte tiež: Manželstvo z rozumu alebo pre peniaze? Tieto 3 znamenia zverokruhu by naň nikdy nepresvedčili

Škorpión 

Škorpión by neváhal ani sekundu podrobiť mobil partnera obsiahlej kontrole. Tomuto znameniu vládne transformačné Pluto a tiež Mars, planéta bojovníkov. Ak cítia, že sú klamaní alebo sa s nimi niekto zahráva, sú nabudení získať víťazstvo v tomto boji. Škorpión ako vodné znamenie je lojálny k svojej rodine, priateľom aj partnerom a na oplátku čaká rovnakú energiu. Ak pristihne partnera ako si schováva mobil alebo sa usmieva pri čítaní textoviek, vydá sa na svoju misiu a vezme do ruky jeho mobil. Počká si len na správny okamih. 

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré dokážu zvládnuť aj neveru, kto s vami zostane aj po prešľape?

Kozorožec

Kozorožci nežartujú, pokiaľ ide o ich milostný život. Ako zemské znamenie reprezentované vážnym Saturnom oceňujú pravidlá, hranice a lojalitu a tiež túžia po stabilite, ktorá prichádza s dlhodobým vzťahom. Tak ich vidí spomínaná astrologička. Svojho partnera chcú poznať zvonka aj zvnútra. Ak vo vzduchu zaznamenajú jeden závan klamstva a niečoho, čo im nesedí, neváhajú presnoriť každú aplikáciu, ktorú má partner v mobile, aby sa dostali k podstate veci. Budú pracovať rýchlo, keď si prezerajú vymazané fotografie a textovky alebo internetovú históriu. Nezastavia sa skôr než niečo nenájdu, inak ani nezaspia. 

Ste jedným z týchto troch znamení zverokruhu, ktoré neváhajú kontrolovať mobil partnera/partnerky?

spolu hlasovalo 58 ľudí

Áno
29
Nie
29