Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré ste o princeznej Charlotte zrejme netušili: Jej otec prezradil rodinné tajomstvá

Zahraničné celebrity

Princezná Charlotte so svojou prababičkou črty nezaprie. A má s ňou aj veľa spoločného. Čo ste však o dcére princa Williama a princeznej Catherine zrejme netušili?

V rodine je malá šéfka

Hoci je Charlotte v poradí druhým dieťaťom, ona má pozíciu šéfky v rodine. V rámci súrodeneckých vzťahov, hovorí Georgovi aj Louisovi, čo majú robiť, takisto má funkciu ochranárky a o svojich bratov sa pekne stará. Princ William o nej povedal, že je rovnako empatická, ale aj tvrdá ako bola jej prababička. Práve s ňou má Charlotte nielen spoločné črty, ale aj povahové vlastnosti.

Je veľkým fanúšikom jednorožcov

Rovnako ako mnoho detí v jej veku aj princezná Charlotte je zjavne veľmi zaujatá jednorožcami. Mýtické, magické stvorenie je pevným favoritom medzi súpravami do školy a princ William povedal, že jeho dcéra nie je výnimkou. Toto ju drží od nejakých troch rokov. 

Obľúbená farba princeznej je ružová

William tiež prezradil že obľúbená farba princeznej Charlotte je ružová. Preto s mamou často bývajú zladené v týchto tónoch na spoločenských podujatiach. Hoci teraz je už vo veku, kedy jej na tom až tak nezáleží, ako malá vždy trvala na tom, aby to bola táto farba, ktorú bude mať na sebe.

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, ako prelomila mlčanie, prišla o najdôležitejšieho muža života: Jennifer Aniston ako najstatočnejšia žena Hollywoodu

Má rozkošnú prezývku

Ako mnohí členovia kráľovskej rodiny aj princezná Charlotte má rozkošnú rodinnú prezývku. Mama princeznej prezradila prezývku "Lottie", keď sa rozprávala s inou mamou, počas oficiálnej návštevy štadióna Windsor Park v Severnom Írsku. Volajú ju tak len najbližší členovia rodiny.

Zbožňuje varenie

Princ William o malej Charlotte prezradil, že sa našla vo varení. To vraj absolútne ubožňuje. Často spolu s Georgom pripravujú pre rodinu obľúbené syrové cestoviny. Tiež je Charlotte skvelá v príprave cesta na pizzu. V kuchyni ju to veľmi baví a fascinujú ju samotné postupy zložitejších jedál. Kate je tiež výborná v tejto oblasti, takže gény zrejme zdedila po nej.

Princezná Charlotte miluje olivy

Jej mama princezná Catherine, odhalila tento prekvapivý fakt počas návštevy školy v Londýne. Prezradila, že Charlotte od útleho detstva miluje olivy. Ukázala tak, že malá princeznička má skutočne vycibrené chuťové poháriky. Dokonca ich vraj uprednostní pred čokoládou.

Neprehliadnite: Overená diéta podľa Jennifer Aniston: Na celkovú zmenu figúry stačí len jedna zmena v jedálničku