Presunúť na hlavný obsah

Účes, ktorý zoštíhli a omladí tvár: Po tomto zostrihu aktuálne ženy po celom svete šalejú

Krása

Strih, ktorý si opäť vydobyl svoju pozíciu v trendoch na jar 2024. Reč je o účese bob, o ktorom sa hovorí ako o zoštíhľujúcom a omladzujúcom.

Francúzsky bob: Účes, ktorý zoštíhli a omladí tvár

Aktuálne trendy naznačujú, že horúcim hitom tohto leta bude účes bob. Krátke vlasy, ktoré siahajú do polky krku so sebou prinášajú objem a vzdušnosť. Aspoň taký je konkrétne francúzsky bob. Pôsobí mierne ležérne, ale pritom stále elegantne a šarmantne. Štipka drzosti, ktorú si so sebou nesie vytvára zaujímavú súhru. Hodí sa ženám bez ohľadu na vek a prináša so sebou omladenie o niekoľko rokov v závislosti od typológie ženy. 

Inšpirujte sa: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete

Po tomto zostrihu aktuálne ženy po celom svete šalejú

Bob tohto typu si získal aktuálne pozornosť a dôveru žien po celom svete. Krátky vzdušný účes, ktorý pôsobí na jednej strane tak trochu posh, na strane druhej nedbalo. Jeho uvoľnená podoba má hneď niekoľko benefitov. Účes je jednoduchý na prípravu, nemá presne zadefinované pravidlá a s nedbalým efektom môžete manipulovať ako chcete. Cestička sa nosí nabok voľne prehodená. Vďaka stylingovým prostriedkom viete účes tvarovať do rôznych prirodzených, spontánnych a nezávislých podôb, čím získavate v celkovom dojme na jedinečnosti.

Neprehliadnite: 3 štýlové účesy, ktoré sú na ženách najkrajšie: Tieto môžete nosiť stále a nikdy neomrzia