Presunúť na hlavný obsah

Sexi vlasové trendy známych Sloveniek: Niekto stavil na extra dĺžku, iné na krátky šmrnc zostrih

Slovenské celebrity

Tieto krásky sú známe tým, že majú skvelý vkus. A toto leto prešli oproti minulému vlasovou premenou. Kto stavil na kratší zostrih a kto na extra dĺžku?

Silvia Križanová

Influencerka, modelka a podnikateľka Silvia Križanová je žena s absolútne vycibreným vkusom. Má neuveriteľný cit pre detaily a presne vie, v čom vyzerá skvele. Tento rok, v rámci koruny krásy stavila na extra dĺžku a urobila dobre. Skutočne jej to takto pridáva na sexappeale. Skrátka výborná voľba!

Mohlo by vás zaujímať:  Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom

Ivana Gáborík 

Naopak tanečníčka, influencerka a dvojnásobná mama, Ivana Gáborík vlasy výraznejšie skrátila, čím zvýraznila dokonalé črty svojej tváre. Ivane svedčí čokoľvek a tento účes obzvlášť. Podľa nás vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Veď uznajte sami, štýlové a chic!

 

 

Magdaléna Šebestová 

Sympatická a sexi Magdaléna Šebestová je žena, ktorá zreje do krásy. Je pravda, že je verná už niekoľko rokov podobnému tónu vlasov, no so samotným strihom sa rada hrá. Teraz si nechala dlhšie vlasy a treba uznať, že jej to mimoriadne pristane.

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top