Presunúť na hlavný obsah

Letná inšpirácia sexi outfitov známych Sloveniek: Tieto presne vedia, v ktorých kúskoch žena zaujme

Slovenské celebrity

Majú skvelý vkus, cit pre detaily a aj preto je dobré sa inšpirovať ich letným šatníkom. Tieto známe Slovenky sú skrátka v móde doma a vedia, čo je chic!

Veronika Vágnerová

Veronika Vágnerová má neuveriteľný vkus. Čokoľvek si táto žena na seba vezme, vyzerá skvele. Biela košeľa je na leto absolútna nevyhnutnosť a určite by vám v šatníku nemala chýbať. Dokážete ju totiž kombinovať na tisíc spôsobov a toto je jeden z nich. Vkusné a sexi zároveň!

Mohlo by vás zaujímať:  Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom

Karolína Chomisteková

Nádherná Karolína Chomisteková sa v módnom biznise pohybuje roky. Jej šatník je nadčasový, ale tiež hravý a inšpiratívny. Presne ako tento set. V lete budú takéto komplety a rôzne overaly opäť veľmi žiadanými a obľúbenými. Navyše je to praktický kúsok, v ktorom sa človek cíti pohodlne!

Júlia Malinovská

Módna návrhárka Júlia Malinovská má tiež vycibrený štýl. Jej outfity sú svieže, občas aj jemne odvážne, ale rozhodne chic. Počas teplejších mesiacov, určite oceníte takéto voľné šaty, ktoré dávajú priestor na vyniknutie autenticity každej ženy. Toto je must have sezóny!

Magdaléna Šebestová

Krásna Magdaléna Šebestová dokázala, že žena je v tomto type šiat neprehliadnuteľná. Počas leta sa vôbec netreba báť takýchto outfitov, naopak je to žiadané. Sieťovina, ale aj transparentnosť sa hlási o slovo vo veľkom! 

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top