Presunúť na hlavný obsah

Púdre a bronzery na leto 2024, ktoré dodajú pleti slnečnú žiaru: Tento look budete chcieť vytvoriť po celý rok

Krása

Slnkom pobozkaná pleť pomocou pár ťahov štetca. Vytvorte si vlastnú intenzitu lesku a bronzu, pomocou púdrov a bronzerov, ktoré rozjasnia vašu pleť a dodajú jej slnečnú žiaru.


Zdravo vyzerajúca žiara ako od slnka

Trio energizujúcich odtieňov, ktoré sa dajú nosiť samostatne alebo zmiešane. Les Beiges Healthy Glow Sun-Kissed Powder od CHANEL. Každá farebná harmónia pozostáva z hrejivého bronzeru pre slnkom pobozkaný efekt, žiarivej lícenky, ktorá rozžiari pleť a perleťového rozjasňovača s oslnivou dúhovkou. Spolu dodávajú zdravo vyzerajúcu žiaru, ktorá vydrží až 8 hodín.

Inšpirujte sa: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete

Prirodzene opálený vzhľad 

Púdrový bronzer od Lancôme, ktorý poskytuje prirodzene opálený vzhľad s matným finišom.  Bronzer C.E. Skin Transforming Bronzer z radu Teint Idole Ultra Wear ponúka možnosť vrstvenia a regulácie, ako vytvoriť vlastný, rozjasnený vzhľad s rôznou intenzitou opálenia. Obsahuje derivát vitamínu C, vitamín E a moringový olej. Je navrhnutý s ohľadom na všetky typy pleti. Výsledkom je bezchybný prirodzene opálený vzhľad po dobu 365 dní v roku.

Vyhladená a hydratovaná pleť

Multifunkčný zmatňujúci púder All Hours Hyper Finish Powder od YSL Beauty na fixáciu pleti až po dobu 24 hodín obsahuje 90% prírodných ingrediencií. Prekryje nedokonalosti, redukuje vzhľad pórov a zároveň vyhladzuje pleť. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej udržiava pleť hydratovanú. Niacinamid má známe účinky na zlepšenie stavu pleti. Aplikovať ho môžete na nahú pleť alebo na make-up, pričom nezanecháva make-up v záhyboch.

Žiarivá slnkom pobozkaná pleť

Púdrový bronzer Dior Forever Natural Bronze Glow odhaľuje žiarivú slnkom pobozkanú pleť vylepšenú o prirodzený bronzový zdravý lesk. Textúra bronzera je ľahká a ultra jemná, v dokonalej afinite s pokožkou. Vytvára koncentrovanú zdravú žiaru, ktorá prirodzene oživuje pleť, ako keď slnko hladí pokožku. Intenzita lesku sa mení v závislosti od množstva púdru aplikovaného na pokožku, aby sa dosiahol efekt od najjemnejšieho po najjasnejší. Pri aplikácii je sotva hmatateľná, čím zaisťuje dokonalý, bezproblémový výsledok make-upu pre prirodzene zahriatu pleť.

Mohlo by vás zaujímať: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu