Presunúť na hlavný obsah

Princ Louis je úplne iný ako jeho súrodenci: V čom najviac pripomína svoju babičku, princeznú Dianu?

Zahraničné celebrity

Princ Louise vždy verejnosť baví svojím bezprostredým detským prejavom a hravou povahou. Je úplne iný ako jeho súrodenci a v mnohom pripomína princeznú Dianu, či Williamovho brata Harryho.

Hoci ku všetkým deťom rodičia pristupovali rovnako, Louis je predsa len iný ako jeho súrodenci

Tretie dieťa princa Williama a Kate, princ Louis Arthur Charles sa narodil 23. apríla 2018 o 11:01. Kate porodila malého princa v Lindo Wing of St Mary's Hospital v Paddingtone. Louis, ktorý je teraz štvrtý v nástupníckej línii na trón, bol zavinutý do rovnakej deky, akú Kate používala pre Georga a Charlotte. 

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, ako prelomila mlčanie, prišla o najdôležitejšieho muža života: Jennifer Aniston ako najstatočnejšia žena Hollywoodu

Najmladšie dieťa Kate a princa Williama má formálny titul Jeho kráľovská výsosť princ Louis z Walesu.  Ďalším titulom, ktorý malý princ nosí, je Jeho kráľovská výsosť princ Louis zo Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska.

Hoci ku všetkým deťom rodičia pristupovali rovnako, Louis je predsa len iný ako jeho súrodenci. Je oveľa viac bezprostredný, svojský a nenechá si diktovať všetko, čo určuje protokol. Kým Charlotte, či George sa v jeho veku správali už takmer ako dospelí, on si zachováva detskú, prirodzenú autenticitu. 

Mnohokrát baví ľudí pri verejných vystúpeniach rôznymi grimasami, či milými detskými poznámkami. Áno, toto sme u jeho súrodencov už v tomto veku príliš nevideli, no v mnohom práve týmto pripomína svoju zosnulú babičku, princeznú Dianu. 

"Svojou povahou, správaním je veľmi podobný princeznej Diane, má jej prejavy a vníma to tak aj Will. Dokonca má veľa tiež z Harryho, je možné, že bude takisto takým rebelom a pôjde si v živote za svojím," prezradil zdroj z paláca. 

Miluje jazdu na kolobežke, bicykli, rád sleduje bagre a traktory pri práci. Život na farme je niečo, čo ho vlastne od útleho detstva fascinuje. Louis je oveľa viac detský ako Charlotte a George, má skrátka svoju odvážnu, vrúcnu a veľkorysú osobnosť a je rodeným vodcom. A aj to na ňom jeho rodičia milujú. 

Neprehliadnite: Overená diéta podľa Jennifer Aniston: Na celkovú zmenu figúry stačí len jedna zmena v jedálničku