Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sa radia medzi najautentickejších: Na nič sa nehrajú, takže od začiatku pri nich viete, na čom ste

Partnerské vzťahy

Sú veľmi prirodzení, svojskí, no na nič sa nehrajú. Máte pri nich skrátka istotu, že presne viete, na čom ste. Úprimnosť je ich veľkou devízou!

Kozorožec

Kozorožci sú známi svojou ambicióznosťou a neochvejným odhodlaním uspieť. Vždy však pri nich viete presne na čom ste. Na nič sa nehrajú, otvorene veci komunikujú, sú úprimní a priami. S praktickým myslením a zameraním na dlhodobé ciele vyžarujú tichú sebadôveru, ktorá vzbudzuje rešpekt.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Ich disciplinovaný prístup k životu a strategické myslenie z nich robia prirodzených vodcov, ktorí ľahko vedú ostatných k úspechu. Vo vzťahoch bývajú chápaví a láskaví. Ak sa im niečo nepáči, povedia to a očakávajú to aj od svojej polovičky

Býk

Muži narodení v znamení Býka zapaľujú plamene vášne a odhodlania. Ich ohnivý duch a neochvejná sebadôvera z nich robia vodcov s prirodzeným pôvodom. S nebojácnym prístupom k životu vyžarujú auru sily a autority, ktorá púta pozornosť, kamkoľvek prídu.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Majú intenzívnu a magnetickú osobnosť, ktorá priťahuje ostatných prirodzenosťou. Ich prenikavý pohľad a vrodené chápanie ľudskej povahy z nich robí veľmi obľúbených jedincov nielen u žien, ale aj v okolí priateľov. Ich putá bývajú pevné a stabilné.

Sú podľa Vás daní muži autentickí?

spolu hlasovalo 87 ľudí

Áno
55
Nie
32