Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Beckhamovcov sa mení na svoju mamu: Pravidelné tréningy, dozor nad stravou a tým to len začína

Zahraničné celebrity

Harper Beckham je od útleho detstva po drobnohľadom médií. No a ako rastie, zdá sa, že sa v životnom štýle a vnímaní samej seba, čoraz viac podobá na svoju mamu.

Victoria sa stará o jej jedálniček, dáva jej rady ohľadom nutričného plánu a snaží sa Harper pomáhať v tom, aby z nej vyrástla sebavedomá žena

Dievčatko, ktoré je od útleho detstva pod drobnohľadom médií je na pozornosť zyvknuté. Hoci nie vždy boli komentáre na jej ososbu pozitívne, rodičia sa ju snažia učiť s tým pracovať. Už ako malá sa dostala na zoznam najštýlovejších detí celebrít. Na módnej prehliadke debutovala v roku 2012, na prestížnom New York Fashion Weeku. 

Čítajte tiež: Keď mal princ William krátku pauzu s Kate, pokúšal sa chodiť s touto ženou: Odmietla ho, potom bola hosťom na jeho svadbe

Jediná dcéra prominentného páru Davida a Victorie Beckhamovcov, doteraz nemá založený instagramový profil ako jej bratia, lebo sa ju snažia rodičia chrániť. 

"Harper nie je na sociálnych sieťach... Keď vidím, akí krutí môžu byť ľudia, áno, naozaj je to problém. Harper je v tom veku, keď sa jej telo začne meniť, ale ide o to, aby sme sa uistili, že spolu veľa komunikujeme ako rodina a že sa obklopuje príjemnými priateľmi. Ale celé je to dosť desivé, nemôžem klamať."

Harper Beckham bola nedávno absolútnou hviezdou na oslave 50. narodenín svojej mamy Victorie. Spice Girl, z ktorej sa stala módna návrhárka, umožnila fanúšikom nahliadnuť do svojich extravagantných osláv, keď žúrovala s kamarátmi a rodinou, pričom pred oslavou v Londýne,  na niekoľko záberov zapózovala s manželom a ich deťmi. Práve tam si mnohí všimli, že sa Harper čoraz viac ponáša na svoju mamu. A to nielen výzorom, ale aj gestami a vyjadrovaním. 

Mohlo by vás zaujímať: Mama vojvodkyne Kate vyzerá ako bohyňa: Má po šesťdesiatke, no tehličky na brušku

Dokonca spolu pravidelne cvičia, Victoria sa stará o jej jedálniček, dáva jej rady ohľadom nutričného plánu, módy a snaží sa jej pomáhať v tom, aby z nej vyrástla sebavedomá, ale zároveň láskavá a priateľská mladá žena, hoci ako sama v jednom rozhovore prezradila aj pre ňu samú je to výzva.