Presunúť na hlavný obsah

Vzťah Nicoly Peltz a Victorie Beckham nebol vždy idylický: Vďaka čomu si k sebe našli cestu?

Zahraničné celebrity

Hoci teraz vystupujú ako najlepšie kamarátky, nie vždy to tak bolo. Kým si k sebe našli cestu, trvalo to dlhší čas. Čo im pomohlo?

Cestu k sebe si hľadali veľmi dlho

Módna ikona, návrhárka a bývalá členka Spice Girls si v začiatkoch randenia jej syna s Nicolou Peltz nevedela prísť na meno. Správanie žien života mladého Brooklyna nebol idylické. Práve naopak. Cestu k sebe si hľadali oveľa dlhšie ako to vykresľovali médiá. Rivalita medzi týmito dvomi kráskmi bola neskutočná. Mnohí ich vzťah prirovnávali k studenej vojne.

"Nemôžu sa vystáť a ani spolu nehovoria. Dokonca príprava na svadbu bola strašná, ich vzťah to dosť naštrbilo. Nicola nechcela, aby Victoria o čomkoľvek vedela. Počas celej tejto doby bola ich komunikácia na bode mrazu. Je to kvôli tomu, lebo Nicola žiarli na slávu Victorie. Prekáža jej, koľko pozornosti jej média venujú," prezradil vtedy zdroj blízky rodine. 

No v tom čase Victoria tiež nebola nadšená, keď Nicolu na obálke jedného časopisu nazvali ako novú pani Beckham. Rovnako mladučkej neveste údajne zazlievala, že na svadbe nemala šaty z jej dielne. 

"Nie je tu žiadny spor. Chcela som mať naozaj šaty od Victorie, ale potom si za pár mesiacov uvedomila, že to jej ateliér nezvládne, takže som si musela vybrať iné šaty. Nepovedala mi, že ich nemôžem mať. A ja som nepovedala, že ich nechcem mať. Tam to začalo a odvtedy to beží," vyjadrila sa Nicola pre magazín Variety. 

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian ako herečka: Jej herecká kariéra bude vraj pokračovať v tomto ženskom filme

Aktuálne však tieto dve ženy vyzerajú ako najlepšie kamošky. Zrejme najmä Victoria pochopila, že pokiaľ nechce o syna prísť, musí si nájsť k neveste cestu.

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Brooklyn totiž prijal priezvisko svojej manželky a stal sa z neho Peltz Beckham, navyše opustil svoju rodinu a začal žiť s rodinou Nicoly v Spojených štátoch. To všetko Vicky zasiahlo a pochopila, že aj materinské puto má svoje limity, keď sa syn zamiluje.