Presunúť na hlavný obsah

5 dovolenkových šiat na dlhé letné večery: V týchto stylingoch sa budete cítiť príťažlivo

Móda

Vychutnajte si západ slnka a večer v šatách, v ktorých sa budete cítiť príťažlivo a žensky. Máme pre vás inšpiráciu dovolenkových šiat na dlhé letné večery.

Letné šaty nemusia byť vždy len o krátkej mini dĺžke. Príťažlivo sa môžete cítiť aj v dlhých šatách a tie najznámejšie IT girls po celom svete by vám o tom vedeli rozprávať. Svedčia o tom ich stylingy, v ktorých sa za posledné obdobie objavili.

Inšpirujte sa: Trend leta, ktorý vás prekvapí: Ponožky v mokasínach dokážu vyzerať štýlovo, aspoň na týchto outfitoch

Pastelová ľaliová

Odtieň, ktorý je v posledných sezónach veľmi obľúbený. Šaty v tejto farbe lichotia ženskej pokožke bez ohľadu na jej typológiu. Dlhé šaty so stojačikom sa držia hesla v jednoduchosti je krása a nám nedá nič len súhlasiť s týmto tvrdením.

Transparentné šaty pre odvážne

Šaty s výstrihmi či transparentné šaty sú alternatívou pre odvážne ženy, ktoré sa rady cítia slobodne a razia si svoju vlastnú cestu. Jemne provokatívne, ale pritom dobre premyslené. Šaty bez podprsenky sú na žene najviac sexy. 

Silky dress

Šaty pripomínajúce negližé. Nočné košieľky sa rýchlo adaptovali na módnu scénu a ponúkli nositeľkám kus rafinovanosti. Tenké špagetové ramienka a midi dĺžka mierne pod kolená spolu so sandálikmi na tenkom remienku evokujú nekončiace letné večery. 

Šifónové šaty kopírujúce siluetu

Výstrih do tvaru písmena V alebo body so šifónovou sukňou kopírujúcou siluetu nositeľky. Dôkaz toho, že letné šaty nemusia byť vždy len krátke a mini na to, aby ste v nich zaujali a cítili sa čo najviac príťažlivo. 

Neprehliadnite: Šaty, ktoré budú v lete 2024 najžiadanejšími: Tieto si rozhodne zaobstarajte v predstihu