Presunúť na hlavný obsah

Trend leta, ktorý vás prekvapí: Ponožky v mokasínach dokážu vyzerať štýlovo, aspoň na týchto outfitoch

Móda

Športové ponožky v sandáloch či mokasínach ako trend silnejú. Známe IT girls z nich totiž vytvorili štýlové outfity, ktoré si na bežné dni pokojne môžete dovoliť nosiť.

Športové outfity prechádzajú transformáciou a denno-denne vznikajú nové a nové kombinácie, ako ich uchopiť. Niektoré vychádzajú z filozofie jednoduchosti, iné môžu na prvý pohľad pôsobiť mierne kontroverzne. Každý si nájde to svoje. Poznávacím znamením nasledovných stylingov sú však športové ponožky, ktorých sa zdáme IT girls nemienia vzdať.

Inšpirujte sa: Šaty, ktoré budú v lete 2024 najžiadanejšími: Tieto si rozhodne zaobstarajte v predstihu

Mestský look so športovými detailmi

Jednoduchý mestský look s využitím športových doplnkov ako detailov, ktoré "rozbijú" celkový outfit. Veľká športová taška je must-have pokiaľ sa presúvate z miesta na miesto. Tento outfit je dôkazom toho, že po cvičení môžete skočiť do mesta na kávu či šalát s priateľkami a vyzerať pritom štýlovo.

Elastický overal a mokasíny

Športové elastické overaly sa stali veľmi obľúbenými kúskami na zaradenie do outfitov. Stačí, keď k nim prehodíte sako, obujete mokasíny a vytvoríte celkom iný, nositeľný look do mesta. Známe IT girls sa však tieto dni pohrávajú s myšlienkou nosiť biele športové ponožky k rôznym stylingom a toto je jeden z nich.

Športové letné šaty na špagetových ramienkach

Jednoduché čierne šaty na špagetových ramienkach v športovom duchu. Na letné dovolenkové dni ako stvorené. Ich nositeľka sa opäť pohrala s detailmi a obula si k nim mokasíny s ponožkami. So štýlovými okuliarmi a imidžom v duchu wet looku ide o originálny dosiahnutý vzhľad.

Športové pásikavé šortky s topánkami Mary-Jane

Na prvý pohľad trochu kontroverzný look, ktorý však nemusí byť vôbec zlý nápad. Všimnite si comeback športových bermúd s pásikmi na bokoch. K tomu podprsenka na cvičenie a stačí, keď po ceste do fitka prehodíte cez tento cvičebný úbor koženú bundu a obujete Mary-Jane topánky. 

Mohlo by vás zaujímať: Plavky, ktoré si počas leta 2024 zamilujete: Strih a vzory skúste prispôsobiť postave