Presunúť na hlavný obsah

Najluxusnejšie krémy, o ktorých sa hovorí: Vyskúšali sme ich zloženie, ktoré sľubuje omladenie a jas

Krása

Prémiová starostlivosť v podobe luxusných krémov šitých na mieru. Každý z nich má jediný cieľ – dostať prirodzene čo najlepšiu verziu svojej pleti s minimom vrások.

Spevňujúci krém v boji s vráskami

Spevňujúci pleťový krém Crème Collagène od Biologique Recherche viditeľne vyhladzuje epidermis. S okamžitým účinkom hydratuje, vypĺňa a spevňuje pleť. Podľa vášho Skin Instant a po dôkladnej konzultácii a diagnostike v centre Biologique Recherche získate dôveru v tento výnimočný produkt, ktorý je skvelým začiatkom spoznávania svojej pleti.

Inšpirujte sa: Púdre a bronzery na leto 2024, ktoré dodajú pleti slnečnú žiaru: Tento look budete chcieť vytvoriť po celý rok

Nočná maska pre hodvábnu pleť do rána

Nočná maska Ultimate The Mask pomáha prebudiť vnútorné svetlo pokožky a rovnomerne ju rozjasniť. Rozkvet v podobe hodvábnej pleti, ktorá je vo výsledku hladšia, jemnejšia a pružnejšia. Zamatovo bohatá krémová textúra sa pri aplikácii rozpustí a mení sa na hodvábny olej, ktorý splynie s pokožkou a vyživuje ju. Cez noc pleť odpočíva v hlbokom pohodlí a ráno sa zobúdza s výnimočnou vznešenou žiarou.

Bohatý hydratačný krém na posilnenie elasticity

Bohatý hydratačný krém The Intensive Hydrating Complex z radu Cold Plasma Plus+ od Perricone MD (Beautysecret.sk) má luxusnú, balzamovo-krémovú textúru, ktorá bojuje s príznakmi starnutia pleti ako vysušenie, mdlý vzhľad, vrásky, strata elasticity či nerovnomerný vzhľad. Rastlinný triglyceridový komplex dodáva unavenej pleti potrebnú hydratáciu. Peptidy pomáhajú posilovať pokožku a zvyšujú jej pevnosť. Silný a vysoko stabilný ester vitamínu C, bohatý na antioxidanty, rozjasňuje pleť a minimalizuje pigmentácie.

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové krémy na opaľovanie proti starnutiu: Vyhnite sa pigmentovým škvrnám a udržte si mladú pleť čo najdlhšie