Presunúť na hlavný obsah

Štyri beauty produkty, ktoré vrátia pleti kontúry: Nepodceňujte starostlivosť počas leta, kedy veľa skryje opálenie

Krása

Krásne opálená pleť dokáže spočiatku veľa toho na pleti skryť. Nie však nastálo a preto odporúčame starať sa o pleť aj počas horúcich dní v lete.

Micelárna voda so sérom

NIVEA Micelárna voda Skin Glow s 5 % účinného séra odlíči aj vodoodolný mejkap a zároveň pleť ošetruje. Rozjasňujúci efekt vďaka vitamínu C. Hydratácia vplyvom vitamínu E a čistenie bez drhnutia vďaka komplexu aminokyselín. Výsledkom je vyčistená a rozžiarená pleť s prirodzeným vzhľadom.

Reklamná zmienka NIVEA.

Masážny valček na tvár

Masážny valček Chi Facial Roller od Holistic Silk (Beautysecret.sk) stimuluje lymfatický systém a redukuje opuchy, vďaka čomu dochádza k spevnaeniu kontúr tváre. Väčší kameň je ideálny na stimulovanie a masáž čela, líc, brady, krku a dekoltu, zatiaľ čo menší kameň na šetrnú masáž v citlivých oblastiach ako okolie očí, horná pera a nosová oblasť.

Hodvábna maska pre hlboký spánok

Maska na spanie Crystallove Silk Eye Mask z morušového hodvábu vytvorí na očiach nepreniknuteľnú tmu. Blokuje svetlo, chráni citlivé oblasti pleti okolo očí a pomáha tak predchádzať tvorbe vrások. 

Nočný krém s retinolom

Výživný krém, ktorý obsahuje marulový olej, olej z marhuľových jadier a capuacu masla. Pleti dodá potrebné dôležité vitamíny, vďaka čomu v nej prebudí jemnosť, hladkosť a prirodzenú pružnosť.