VIDEO: Psychologička radí: Začali ste si s mužom, ktorý bol už v minulosti neverný? Na toto sa pripravte!

Zmeniť sa po rokoch nie je vôbec také jednoduché, ako sa môže zdať. Lucia sa napriek tomu do neverného muža zamilovala.

Vzťah s takýmto mužom nebude vôbec ľahký

Vzťah s takýmto mužom nebude vôbec ľahký

Zdroj: Profimedia

Lucia patrila k ženám, ktoré žili podľa presne stanovených pravidiel a zásad. Napriek tomu sa nakoniec zamilovala do muža, ktorý bol opakom toho, čo kedysi chcela. 

VIDEO: Vypočujte si názor na celú situáciu od psychologičky Dáši Ciprichovej

Čítajte aj: Máte túto vlastnosť? Presvedčte sa, či vo vás muži vidia len dočasnú partnerku, alebo ženu na celý život

Keď sa žena zamiluje, zabúda na akékoľvek dobre mienené rady a skúsenosti žien z minulosti. Lucia bola talentovanou maliarkou a umelkyňou. Bohémskemu životu sa napriek svojmu okoliu oblúkom vyhýbala. Mala svoje zásady a presnú predstavu o budúcom partnerovi. Pán dokonalý však do 30-tky neprišiel a preto začala pomaly zľavovať zo svojich nárokov. Na oslave narodenín svojej kamarátky stretla Braňa. Pozval ju na drink a tam to všetko začalo. Dokázali sa rozprávať dlhé hodiny a po pár stretnutiach si uvedomila, že jej na ňom záleží viac, ako si myslela. Bránila sa tomu, lebo poznala jeho minulosť, ktorá nebola práve ukážková. Rozvod, nevera, milenky. Pri nej bol však úplne iný, a preto sa nakoniec rozhodla dať vzťahu s ním šancu. Prvé mesiace boli dokonalé, kým sa jeden večer nepohádali a on bez vysvetlenia odišiel. Vrátil sa až na druhý deň ráno s ružami a ospravedlnením. To, kde strávil noc sa nedozvedela.

Myslela si, že vek, skúsenosti a ona budú pre neho dostatočnou motiváciou k tomu zostať konečne verný jednej žene. Až časom si uvedomila, že sa mýlila. Od známej sa dozvedela, že sa za jej chrbtom stretáva aj s inou ženou. Lucia ho však milovala, a preto mu dala na výber: manželstvo, alebo rozchod. O deň na to ju požiadal o ruku a ona doteraz nevie, ako to bude s nimi ďalej...

Prečítajte si: Najčastejšia chyba, akú robia ženy po hádke s mužom: Tomuto sa, pokiaľ môžete, radšej vyhnite

To, či je možné zmeniť partnera, ktorý bol už v minulosti neverný, záleží od viacerých okolností. Hoci psychologička Dáša Ciprichová verí na zmeny, napriek tomu vie, že zmena musí vychádzať z podstaty človeka. "Človek musí túto zmenu skutočne chcieť." Ako to však celé skončí je len na samotných partneroch.

Foto:
Profimedia, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba