VIDEO: Spravte niečo pre svoju postavu a zacvičte si spolu s Vierkou a jej otcom Fredym Ayisi

V poradí 8.diel obľúbeného cvičenia s Vierkou Aysi je venovaný životným zmenám. Určite vás poteší, že okrem Vierky si spolu s vami vo videu zacvičí aj jej otec Fredy Ayisi.

Inštruktorka Vierka Ayisi si tentokrát zacvičila aj s otcom Fredym Ayisim

Inštruktorka Vierka Ayisi si tentokrát zacvičila aj s otcom Fredym Ayisim

Zdroj: Archív V.A.

Do projektu s názvom FIT INSPIRIT vkladá Vierka svoju lásku k tancu, pohybu a k yoge. Ide o inštruktážne cvičenia, ktoré spájaju dokopy rozcvičku, posilňovacie cviky, ľahké tanečné prvky a súčasťou je aj výučba yogy. Cvičenia trvajú cca 20 minút a celé si ich odcvičí spolu s vami. Téma dnešného cvičenia: ŽIVOTNÉ ZMENY.

Prečítajte si: Niekoľko dôvodov, prečo netreba nikdy hovoriť "TO JE NEMOŽNÉ": Všetko sa dá, zacvičte si s Vierkou Ayisi

Fyzická kondícia a mentálna pohoda

"Nieje je dôležité mať len zdravé telo, ale i ducha. A keďže naša spoločnosť kladie veľký dôraz na fyzický vzhľad, zabúdame si rozvíjať svoje vnútro a aj spirituálne rásť. Práve preto je pri tomto cvičení kladený dvôraz aj na cvičenie yogy," hovorí inštruktorka cvičenia Vierka.Takže nech sa páči už 8. diel cvičenia Fit Inspirit.

VIDEO: Inspirit s Vierkou Ayisi & cvičenie Fit Inspirit 8.diel. V tomto dieli si s Vierkou vo videu zacvičí aj jej otec Fredy Ayisi

Niekedy situácie, momenty a ľudia zmenia naše myslenie, psychiku, či dokonca pohľad na samých seba. Bohužiaľ nie vždy pozitívne. Sú to chvíle kedy strácame prehľad vo svojich názoroch, princípoch, až dokonca nevieme či môžme veriť svojmu vlastnému usúdku. Opatrne pre-analyzovávame svoje rozhodnutia, slová a požiadavky a ešte opatrnejšie ich vyslovujeme nahlas. 

Naše potreby a každodenné radosti sú podmienené a potlačáné kvôli situáciám, v ktorých sa nedobrovoľne nachádzame. Tak veľmi sa snažíme v práci, v priateľstve alebo vo vzťahu a napriek tomu robíme všetko (vraj) zle. To dobré je málo ocenené. Nič nestačí, stále je treba viac.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Tanečnica Vierka Ayisi predstavila nový projekt Fit Inspirit: Vďaka nemu sa môžete dostať do formy!

Posledné obdobie sa stretávam s mnohými ľuďmi, ktorí za mnou prichádzajú väčšinou kvôli yoge, alebo kvôli vylepšeniu svojho mentálneho zdravia. Ak aj vy sami seba nachádzate v tom, čo je spomenuté vyššie, či už v práci, v priateľstvách, vo vzťahoch alebo iných životných situáciách, ak máte pocit, že naozaj nestojíte za nič, bežte. Bežte od toho ďaleko, pretože vám to zničí ešte väčšiu časť života ako doposiaľ. Všetky tie peniaze, benefity, nestále city a krátkodobé návaly radosti za to nestoja. A nie, nečakajme na zmenu, pretože tá príde iba ako odpoveď na váš vlastný krok vpred. Aj keď je to veľakrát krok, keď do neznáma. 

Pozrite si: 30 minút skvelých cvikov, ktoré vás budú baviť: Ak neviete, aké pohyby treba začať robiť, skúste tieto

Foto:
Archív V.A., Video: YouTube
Zdroj:
Vierka Ayisi, youtube.com/inspiritagency

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba