Presunúť na hlavný obsah

Grand Mountain Spa – luxus za dostupnú cenu

Wellness

V roku 1905 bol v Tatranskej Lomnici postavený Grandhotel Praha, ktorý do dnešnej doby stelesňuje noblesnú legendu medzi tatranskými hotelmi. Hotel vsúpil do novej sezóny otvorením nového welness centra Grand Mountain Spa.

Nové wellness centrum s názvom Grand Mountain Spa v Grand je skvostné. Hlavnou inšpiráciou filozofie nového spa sa stali tradičné miestne kúpeľníctvo spolu s liečivými účinkami tatranskej prírody. Koncept založený na zdravotných benefitoch typických ihličnanov ako borovica či kosodrevina, liečivých horských bylinkách, sladučkých lesných plodoch, mede, ale aj podzemných daroch akými sú soľ či drahé kamene, sú tým, čím sa toto spa odlišuje od iných.

Znovuobjaviť rovnováhu tela aj duše napomáha aj všade sa šíriaca vôňa bylinných olejov, či už je človek v bazéne, alebo vo wellness časti. Cesta za zdravím vedie cez infra a bio saunu, alebo cez tradičnejšiu parnú, či fínsku. Všetky sauny sú dizajnované v originálnom štýle. Myseľ aj telo sa dokonale uvoľnia v oddychovej zóne, kde svietia soľné lampy a popíja sa pravá tatranská voda,  v ktorej sa rozpúšťajú polodrahokamy.

Neopakovateľným zážitkom pre každého návštevníka je pobyt vo vonkajšej časti wellness centra na juhovýchodnom portáli hotela so saunou, ochladzovacím bazénom, vírivou vaňou, aj bazénom s dokonale napnutou hladinou. Tu sa človek cez vodnú hladinu pozerá na celú popradskú kotlinu rozprestierajúcu sa pod Lomnickým štítom, alebo môže v noci priamo z bazéna sledovať trblietajúce sa hviezdne nebo.

Pocítiť pozitívne účinky tatranských pokladov na vlastnej koži môže každý v šiestich terapeutických miestnostiach, kde je každé ošetrenie spojené aj s na mieru šitým čajovým rituálom.

Príroda prináša len tie najlepšie dary a láska je jej výnimočným korením. Tým najromantickejším dušiam patrí privátne spa „Romeo a Júlia“ v dokonalom súkromí. Tu si môžu páry dopriať chvíle nerušeného relaxu pri pohári sektu, masáži pre dvoch aj nerušenom odpočinku v podmanivom prostredí so špeciálnymi oddychovými lôžkami, či vírivou vaňou pre dvoch.

A teraz už zostáva len si dopriať blahodarné účinky tatranských pokladov na vlastnej koži a to s výnimočnou zľavou, ktorú vám prináša BOOMER.sk