Presunúť na hlavný obsah

Atraktívna aj v päťdesiatke

Radosť zažiariť

Také zábavné popoludnie sme v zmenárni v Poluse ešte nezažili. Pani Anka, mama dvoch dospelých synov, má už, ako sama hovorí "dlho po 40-tke", ale povahou je neuveriteľne mladá, zábavná a plná energie.

Zavítala k nám do Zmenárne v Polus City Center až zo Zvolena. Pracovne často navštevuje Bratislavu a pri takýchto príležitostiach  sa rada zastaví v Poluse, či už na kávičku, do kina alebo na nákupy. Na pracovných stretnutiach musí pôsobiť seriózne, ale zároveň chce byť elegantná a držať krok s módou.

Zverila sa  do starostlivosti  našich šikovných dám z polusáckej zmenárne, štylistky Miroslavy Michalkovej, fotografky Dášky Šimekovej a vizážistky Slávky Šokoťkovej, ktoré jej poradili ako na to. A výsledok? Toľko zábavy sme v zmenárni ešte nezažili. Dobrá nálada, smiech a hlavne fantastický výsledok, veď posúďte sami.

Polus City Center chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou  prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.
Pani Anka bola, je a pravdepodobne dlho ostane krásna žena. Má to v génoch a preto nebol žiaden problém s jej vizážou. Husté plavé vlasy sme zvlnili, aby sme dodali tvári jemnosť a ubrali pár rokov. Na tvári sme prirodzene zvýraznili jej základné črty a dodali chýbajúcu farebnosť.
 
V predajni Mango v Poluse sme našli pre Anku skvelý výber oblečenia i doplnkov na každú príležitosť. Ako prvý outfit sme zvolili variantu na pracovné stretnutia. Pani Anka absolvuje často dôležité pracovné stretnutia a tam je priam nevyhnutnosťou vyzerať seriózne a elegantne. Červené puzdrové šaty sme doplnili veľmi trendovým pásikavým sakom, ktoré sme prepásali jemným opaskom a zvýraznili tak štíhly pás a dlhé nohy. Čierna kabelka a jemné letné sandále celý biznis outfit podčiarkli priam k dokonalosti. Pani Anka bola naozaj očarená.Ako druhý sme v predajni MANGO vyskladali outfit na voľné dni, ktorý sa hodí na prechádzku, či kávu v meste. Pohodlné topánky bez podpätku a voľné nohavice sú základ. Kabelka crossbody, napríklad aj vo forme sovičky a k tomu zaujímavý prívesok dodajú mladíckosť a hravosť celému outfitu.


Pani Anku sme prekvapili tým, že v tejto predajni Mango sa dokáže obliecť aj na menšiu spoločenskú udalosť. Koktailové šaty jemne nad kolená tmavomodrej farby sme doplnili zlatými doplnkami a farebnými topánkami.


Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s krásnym darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2013 vyberieme 20 z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.