Presunúť na hlavný obsah

Chlapi musia počkať

Radosť zažiariť

Mladá mamička Romana z Bratislavy je na materskej dovolenke a preto sa rozhodla dopriať si niekoľko hodín len pre seba. Jej chlapi, malý aj veľký, preto museli trpezlivo čakať.

Romana všetok svoj čas na materskej dovolenke napĺňa starostlivosťou o malého synčeka. Práve preto ju veľmi potešilo, že sme ju pozvali do zmenárne v Poluse a kde sa jej venoval celý team zmenárne, od stylistky, vizážistky, produkcie až po fotografku.

Práve koncom leta otvorila v Polus City Center svoju novú prevádzku, jedinú v nákupnom centre v Bratislave, maďarská značka  Sugarbird. Túto exkluzívnu dizajnérsku značku na Slovensku propaguje známa modelka, bloggerka a moderátorka Fashion TV Soňa Skoncová.  Sugarbird má vo svojej ponuke krásne oblečenie nie len na každý deň, ale i na veľké večerné udalosti. Romane sme teda  vybrali práve túto novú predajňu a dopriali jej, aby sa na chvíľu cítila nie ako mamička na materskej, ale ako modelka. Výsledok bol ohromujúci a naozaj nikto neveril, že táto krásna mladá žena je už mamina.

Ako prvé nám pri pohľade na ponuku značky Sugarbird padli do oka pevné magentovo - ružové nohavice s bočným lemovaním, ktoré sme doplnili rafinovane strihanou bundičkou do pása. Romana má krásnu štíhlu postavu, ktorá je ideálna na takýto typ oblečenia. Tento outfit sme doplnili trendy členkovými čižmičkami a kabelkou značky Danea .


Ako druhé nás v predajni Sugarbird zaujali výrazné oranžové šaty, ktoré sú nielen vďaka farbe, ale najmä nezvyčajnému strihu absolútne neprehliadnuteľné. Šifónová vlečka ich predurčuje na rôzne večerné udalosti - párty či posedenie s priateľmi v meste. Romane padli ako uliate a zdôraznili štíhlosť jej postavy a krásne dlhé nohy. Doplnili sme ich už len jednoduchými remienkovými sandálkami opäť z predajne Danea.


Keďže značka Sugarbird ponúka širokú paletu dlhých večerných šiat rozhodli sme sa Romanu nastylovať aj na takúto príležitosť. Vzhľadom na to, že sa jedná o mladú dámu s dokonalou postavou zvolili sme úplne jednoduché šedé šaty, ktoré zdobí len ružové prestrihnutie v oblasti bokov. Plyšové šedé lodičky sú bodkou za dokonalým outfitom na večer, ktorý nie je zbytočne prešperkovaný a tak vynikne krása ženy samotnej.
Polus City Center chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou  prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s krásnym darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2013 vyberieme ešte niekoľko  z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

A na záver šťastná mamina Romana a jej chlapi, ktorí sa dočkali.