Presunúť na hlavný obsah

Keď vaša priateľka o ničom nevie

Radosť zažiariť

Takto to zmanažoval David pre svoju priateľku Majku: “Dobrý deň, posielam údaje mojej priateľky. Chce zmenu, no nevie presne akú. Keby sa to podarilo, bolo by to skvelé a to si neviete predstaviť, ako by ste ju potešili. Ona o ničom nevie. Volá sa Mária a má 24 rokov.”

Tento e-mail nám prišiel do polusáckej zmenárne v lete a my sme neodolali a oslovili sme pána, ktorý nám ho poslal. Priateľka Majka súhlasila a takúto zmenu sa nám podarilo zrealizovať. Čo poviete?

Majka spočiatku pôsobila veľmi placho a skromne, no po troch hodinách strávených s naším kolektívom zmenárne sa spokojne usmievala a pohľadu do zrkadla doslova neverila. Len pred pár týždňami otvorila v Poluse svoju jedinú bratislavskú predajňu holandská značka YAYA. Táto pohodlná a nadčasová móda so svojou jesennou kolekciou v prírodných farbách a kvalitných materiáloch štýlom úplne sadla k prirodzenej a skromnej Majke.

Ako prvý nám pri pohľade na ponuku značky YAYA padol do oka tmavomodrý vlnený kabátik, ktorý perfektným prepracovaním a strihom sadol ako uliaty. V kombinácii s pásikavým tmavo-modrým tričkom a džínami s légou vytvorili veľmi pohodový a uvoľnený model. Multifunkčné čižmo-gumáky rovnakej značky tento dojem len umocnia a tak je takýto outfit ako stvorený do prírody či na jesennú prechádzku mestom. Samozrejme nesmie chýbať praktická kabelka, ktorú si môžete prehodiť cez plece alebo len tak držať v ruke. My sme takú našli v predajni DANEA.Ako druhý sme v predajni YAYA vyskladali outfit ktorý sa hodí na stretnutie s priateľmi či kávu v meste. Tmavofialové džínové nohavice a šedá blúza sú základné a jednoché kúsky, ktoré si priam pýtajú zaujímavé doplnky. Kožušinová vesta v kombinácii s nedbalou čiapkou boli tými pravými. Pôsobia hravo a mladícky, no čierne čižmy na vysokom podpätku z predajne DANEA dodajú celému outfitu šmrnc dámy. Majka vyzerala veľmi prirodzene no napriek tomu žensky a módne.


Keďže Majka má veľmi pekné nohy ako základ pre posledný outfit sme zvolili vlnené zelené šaty z predajne YAYA, ktoré sme doplnili veľmi originálnymi letnými čižmami s otvorenou špičkou opäť z predajne DANEA. Takýto model napriek tomu, že je odvážny a zaujímavý je veľmi pohodlný a ležérny. V chladnejších dňoch ho môžete doplniť šatkou či trenčkotom.


Polus City Center chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou  prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.
Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s krásnym darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2013 vyberieme 20 z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.