Ples v opere 2014: Malachovská ukázala stehienko, Heringhová v čiernom a extravagantná Sklovská!

Štrnásty ročník Plesu v opere začal slávnostným úderom na gong v podaní americkej folkovej speváčky Suzanne Vega. Po červenom koberci kráčalo do historickej budovy Slovenského národného divadla množstvo prominentných hostí. Pozrite si, aké róby zvolili prítomné dámy so svojimi partnermi!

Ples v opere 2014: Príchody hostí na veľkolepú udalosť a zahájenie tohtoročnej plesovej sezóny

Ples v opere 2014: Príchody hostí na veľkolepú udalosť a zahájenie tohtoročnej plesovej sezóny

Zdroj: Ján Zemiar

 

Boris Kollár a Andrea Heringhová

Známy podnikateľ Boris Kollár patrí so svojou priateľkou Andreou Heringhovou k stálym hosťom Plesu v opere. Andrea tentokrát stavila na luxus v podobe čiernej róby, kopírujúcej jej ženské krivky. Retro účes s vlnou na bok z nej vyčaroval skutočnú dámu.
 

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko Lucia Hablovičová sa na večierkoch objavuje zriedkavo, odkedy si plní mamičkovské povinnosti. Ples v opere si však nenechala ujsť ani tento rok a doprovod jej robil renomovaný návrhár Boris Hanečka. Lucia vyzerala naozaj pôvabne a ako princezná.
 

Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Ostrihoňová

Moderátor Matej „Sajfa“ Cifra má so svojou priateľkou Veronikou Ostrihoňovou tento rok na Plese v opere premiéru. Blondínka zvolila čierno-bielu róbu s perím v okolí dekoltu, ktorá v kombinácii s rafinovaným červeným rúžom vyzerala okúzľujúco.
 

Sisa Lelkes-Sklovská a Juraj Lelkes

Operná speváčka Sisa Lelkes-Sklovská sa netají tým, že má rada blyšťavé materiály ako straka. Na Ples v opere prišla v lesklej obtiahnutej róbe, ktorú doplnila výrazným šperkom v rovnakom tóne. Nechýbal ani extravagantný účes, ktorý neodmysliteľne patrí k speváčke. Tá je totiž vždy originálna a nebojí sa experimentovať.
 

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová často volí červené šaty, no tentokrát prekvapila a prišla v modrej róbe. Garde jej robil jej partner, podnikateľ Karol Ruman a obidvaja vyzerali naozaj úžasne.
 

Janko Kuric a Simona Bubánová

Spevák Janko Kuric prišiel s partnerkou Simonou Bubánovou. Tá stavila na nesmrteľnú kombináciu čierno-bielej, v ktorej výrazným detailom bol elegantný golierik. Šperky v spojitosti s červeným rúžom podčiarkli jej pôvab a Simona vyzerala magicky.
 

Petra Ficová a Martin Rehák

Fotografka Petra Ficová prišla s partnerom Martinom Rehákom a podobne ako minulý rok zvolila pudrový odtieň šiat. Trblietavý korzet sa dokonale hodil k jej mladistvému vzhľadu a hoci Petra nenosí príliš veľa doplnkov, ani to nepotrebuje. Potvrdzuje totiž pravidlo, že v jednoduchosti je krása.
 

Lukáš Kimlička a Alena Pallová

Módny návrhár Lukáš Kimlička tentokrát prišiel na ples s lekárkou a majiteľkou kliniky estetickej medicíny, Alenou Pallovou. Tá očarila veľmi sofistikovanou róbou priamo z dielne návrhára. Prepracovaný dekolt v štýle maximalizmu so saténovou sukňou vytváral príjemný kontrast materiálov a lekárke maximálne pristal.
 

Karolína Chomisteková s partnerom

Najkrajšia žena Slovenska za rok 2013 Karolína Chomisteková zvolila na ples jednoduchú róbu v kráľovskej modrej. Výrazným a pútavým doplnkom bola jednoznačne čelenka na hlave, ktorá nahrádzala hodnotu šperku. Karolína vyzerala naozaj nádherne.
 

Iveta Malachovská s manželom Martinom

Moderátorka Iveta Malachovská prišla s manželom Martinom. Zvolila výraznú červenú róbu s vysokým rázporkom. Šaty prekrýval kožuštek, no zdá sa, že tento jednoduchý strih šiat i vizáž jej pristane oveľa viac ako prekombinované šaty, ktoré nosila v minulosti. Iveta vyzerala veľmi mlado, spokojne a niesla sa ako pravá dáma.
 
 
 

Komu to podľa vás zatiaľ najviac pristane?

Boris Kollár a Andrea Heringhová
8%
Lucia Hablovičová a Boris Hanečka
11%
Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Ostrihoňová
2%
Sisa Lelkes-Sklovská a Juraj Lelkes
2%
Gabriela Drobová a Karol Ruman
0%
Janko Kuric a Simona Bubánová
1%
Petra Ficová a Martin Rehák
4%
Lukáš Kimlička a Alena Pallová
60%
Karolína Chomisteková s partnerom
3%
Iveta Malachovská s manželom Martinom
9%
Hlasovalo: 2557
Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba