Presunúť na hlavný obsah

Ples v opere 2014: Malachovská ukázala stehienko, Heringhová v čiernom a extravagantná Sklovská!

Slovenské celebrity

Štrnásty ročník Plesu v opere začal slávnostným úderom na gong v podaní americkej folkovej speváčky Suzanne Vega. Po červenom koberci kráčalo do historickej budovy Slovenského národného divadla množstvo prominentných hostí. Pozrite si, aké róby zvolili prítomné dámy so svojimi partnermi!

 

Boris Kollár a Andrea Heringhová

Známy podnikateľ Boris Kollár patrí so svojou priateľkou Andreou Heringhovou k stálym hosťom Plesu v opere. Andrea tentokrát stavila na luxus v podobe čiernej róby, kopírujúcej jej ženské krivky. Retro účes s vlnou na bok z nej vyčaroval skutočnú dámu.
 

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko Lucia Hablovičová sa na večierkoch objavuje zriedkavo, odkedy si plní mamičkovské povinnosti. Ples v opere si však nenechala ujsť ani tento rok a doprovod jej robil renomovaný návrhár Boris Hanečka. Lucia vyzerala naozaj pôvabne a ako princezná.
 

Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Ostrihoňová

Moderátor Matej „Sajfa“ Cifra má so svojou priateľkou Veronikou Ostrihoňovou tento rok na Plese v opere premiéru. Blondínka zvolila čierno-bielu róbu s perím v okolí dekoltu, ktorá v kombinácii s rafinovaným červeným rúžom vyzerala okúzľujúco.
 

Sisa Lelkes-Sklovská a Juraj Lelkes

Operná speváčka Sisa Lelkes-Sklovská sa netají tým, že má rada blyšťavé materiály ako straka. Na Ples v opere prišla v lesklej obtiahnutej róbe, ktorú doplnila výrazným šperkom v rovnakom tóne. Nechýbal ani extravagantný účes, ktorý neodmysliteľne patrí k speváčke. Tá je totiž vždy originálna a nebojí sa experimentovať.
 

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová často volí červené šaty, no tentokrát prekvapila a prišla v modrej róbe. Garde jej robil jej partner, podnikateľ Karol Ruman a obidvaja vyzerali naozaj úžasne.
 

Janko Kuric a Simona Bubánová

Spevák Janko Kuric prišiel s partnerkou Simonou Bubánovou. Tá stavila na nesmrteľnú kombináciu čierno-bielej, v ktorej výrazným detailom bol elegantný golierik. Šperky v spojitosti s červeným rúžom podčiarkli jej pôvab a Simona vyzerala magicky.
 

Petra Ficová a Martin Rehák

Fotografka Petra Ficová prišla s partnerom Martinom Rehákom a podobne ako minulý rok zvolila pudrový odtieň šiat. Trblietavý korzet sa dokonale hodil k jej mladistvému vzhľadu a hoci Petra nenosí príliš veľa doplnkov, ani to nepotrebuje. Potvrdzuje totiž pravidlo, že v jednoduchosti je krása.
 

Lukáš Kimlička a Alena Pallová

Módny návrhár Lukáš Kimlička tentokrát prišiel na ples s lekárkou a majiteľkou kliniky estetickej medicíny, Alenou Pallovou. Tá očarila veľmi sofistikovanou róbou priamo z dielne návrhára. Prepracovaný dekolt v štýle maximalizmu so saténovou sukňou vytváral príjemný kontrast materiálov a lekárke maximálne pristal.
 

Karolína Chomisteková s partnerom

Najkrajšia žena Slovenska za rok 2013 Karolína Chomisteková zvolila na ples jednoduchú róbu v kráľovskej modrej. Výrazným a pútavým doplnkom bola jednoznačne čelenka na hlave, ktorá nahrádzala hodnotu šperku. Karolína vyzerala naozaj nádherne.
 

Iveta Malachovská s manželom Martinom

Moderátorka Iveta Malachovská prišla s manželom Martinom. Zvolila výraznú červenú róbu s vysokým rázporkom. Šaty prekrýval kožuštek, no zdá sa, že tento jednoduchý strih šiat i vizáž jej pristane oveľa viac ako prekombinované šaty, ktoré nosila v minulosti. Iveta vyzerala veľmi mlado, spokojne a niesla sa ako pravá dáma.
 
 
 

Komu to podľa vás zatiaľ najviac pristane?

spolu hlasovalo 2557 ľudí

- Najčítanejšie -